תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אביטן: "לא מתעסק בחששות, נמשיך לחפש חיזוק מתאים להתקפה"

מ.ס אשדוד - הפועל תל אביב 1:2
למרות פתיחת העונה החלשה, מאמן הפועל ת"א בטוח בקבוצתו לקראת נס ציונה: "מאחל לעצמי שתמיד אתמודד עם לחץ". על הרכש: "השעון מתקתק אבל אפשר לצרף גם שחקנים חופשיים". בנוגע לעאבד הוא סרב להתייחס
לא לפתיחת עונה כזו פילל ניסו אביטן כשקיבל לידיו את הפועל תל אביב. האדומים מחודרוב הפסידו בכל חמשת המשחקים בגביע הטוטו, ונכנעו 2:1 למ.ס אשדוד לפני פגרת הנבחרות. עם נקודה אחת בלבד משני מחזורי הפתיחה, הפועל מגיעה למשחק נגד העולה החדשה ביום שבת (18:45, שידור ישיר בספורט3) בלחץ עצום, כשכל תוצאה מלבד ניצחון תהיה כישלון גדול. המאמן דיבר על ההכנות למשחק, הצורך בחיזוק לסגל ועל הלחץ, כשלנושא אחמד עאבד שעבר הבוקר שימוע - הוא סרב להתייחס. לצידו ישב החלוץ שחר הירש.

ניסו אביטן אמר בפתח דבריו: "אנחנו לא נתייחס לאחמד עאבד, יש לו הליך מול הנהלת הקבוצה. אני לא לחצתי אף פעם, היו לי שיחות אישיות רבות מולו, הייתי מאוד הגון ושקוף מולו והוא ידע בדיוק איפה הוא עומד".
 
 
על חיזוק ההתקפה: "עובדים קשה מאוד, רוצים לחזק את הקבוצה למרות שהשעון מתקתק אם יגיע שחקן ונראה שהוא לא מספיק טוב ולא מתאים, אנחנו נעבור הלאה ונמשיך לחפש. יש לנו שני חלוצים טובים מאוד בסגל ואנחנו ממשיכים לעבוד קשה כדי להביא חלוץ נוסף. ברגע שהמועמד שנהיה שלמים איתו יגיע - תהיה עסקה. היו הרבה מועמדים אבל זה לא הסתדר. פעם הסיבה הייתה כלכלית ופעם - מקצועית. זה קורה בכדורגל. גם שחקנים חופשיים יוכלו לחתום. ש שחקנים שאני לא שלם איתם במאה אחוז ולכן הם באים להתרשמות. אם יש שחקן שאני משוכנע שעשה הכנה מסודרת אז אולי אחתים אותו מבלי לצפות בו".

זאב גרינברג, ניסו אביטן ואיציק ניסנוב. רק ניצחון יחזיר את החיוך (עדי אבישי) 
 

על סקציה נס ציונה
: "אני מבחינתי כל משחק רוצה לנצח וזו אותה הגישה גם עכשיו. אני בטוח בקבוצה שלי ומאוד מאמין בשחקנים שלי, אנחנו עולים כדי לנצח בכל משחק ואפשר היה לראות את זה במשחקים הראשונים על אף האכזבה, אני לא עוסק בחשש"
 
 
על הלחץ: "הוא פה והוא לא הולך לשום מקום, ככה זה במועדון גדול. אנחנו צריכים לדעת להתגבר על הדברים האלה. אני מאחל לעצמי כמאמן שכל הזמן נחייה תחת לחץ, זה סימן חיובי".

שחר הירש: "אין תירוצים, ניצלנו את הפגרה כדי לנצל את הזמן לעבוד על הדברים שאנחנו רוצים לשפר ולהשרות אווירה חיובית בקבוצה. אנחנו נמדדים בתוצאות והלחץ ישתחרר באמת רק כשהתוצאות יגיעו, עד אז לא יהיה רוגע אמיתי. אנחנו משתדלים שבתוך המתחם שלנו תהיה אווירה טובה".

שחר הירש. "אין תירוצים" (דני מרון)
 
 
ההתקפה לא מספקת את הסחורה: "אין ספק שאני ועומר צריכים לספק את הסחורה, לא רוצה להגיד כשכלנו אך לא היינו מספיק איכותיים, כל אחד בדרכו. אני חושב שהעניין ההתקפי וגם ההגנתי זה לא נופל על שחקן ספציפי אלא קבוצתי. לא היינו מספיק איכותיים נגד מ.ס אשדוד על אף ששלטנו במשחק. אנחנו חייבים להיות חדים יותר ולהביא תוצאות".
 
 
על מצבו של אחמד עאבד: "אין ספק שמהצד זה לא נעים, הוא חבר טוב שלי אבל מעבר לזה אני לא רוצה להתייחס לכך. יש לו הליך מול ההנהלה, הוא משוחח איתם. מעבר לזה אני יכול רק להגיד שאני מקווה שזה יסתדר לכל הצדדים בצורה הטובה ביותר".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ