תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אביטן תקף: "יש אנשי תקשורת שמנסים לגרום לי להיות מפוטר"

מ.ס אשדוד - הפועל תל אביב 1:2
מאמן הפועל תל אביב כתב באינסטגרם שלו כלפי עיתונאים ש"הפכו אותו למטרה": "לא אתן שינהלו אותי, שיאיימו עליי או שיסיתו נגדי. אני סומך על האינטליגנציה של האוהדים ומאמין שאנשים רואים מעבר למה שמציירים להם"
ניסו אביטן תוקף חזרה. אחרי שהיה נתון בשבועות האחרונים למתקפה מצד התקשורת בשל פתיחת העונה החלשה של הפועל תל אביב, מאמן האדומים פרסם היום (שישי) פוסט בחשבון האינסטגרם שלו ויצא כנגד כל אלה שמתחו עליו ביקורת.

"לאחרונה מספר אנשי תקשורת הפכו אותי למטרה", כתב אביטן, "מי יצליח לגרום לי להיות מפוטר או להסית נגדי יותר. הבסיס לכל איש תקשורת הוא לדווח ולבקר ביושר ובצורה עניינית. נכון, התוצאות שלנו בהחלט נתנו להם רוח גבית. ועדיין, היית מצפה לספר את האמת. אני מאוד מאמין בפתיחות תקשורתית".

"יחד עם זה", הוסיף המאמן שבשנה שעברה זכה להערכה עקב הישגיו עם הפועל חדרה, "לא יהיו אנשי תקשורת שינהלו אותי, שיאיימו עליי לתת להוא לשחק, להשאיר את האחיין הזה בסגל או למסור להם מידע לפני האחרים. לקחת משהו כמו סגירת מתחם אימונים ולהפוך אותו כאילו אני נגד אוהדי הפועל, זה פשוט המצאה. שלא יובן לא נכון - אני בעד מתחם סגור לאימונים, כמו שמקובל בכל מקום תקין בארץ ובעולם. אבל זה לא משהו שאני ביקשתי".


 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

*אנשים קטנים עושים צל גדול.* לאחרונה מספר אנשי תקשורת הפכו אותי למטרה, מי יצליח לגרום לי להיות מפוטר או להסית נגדי יותר. הבסיס לכל איש תקשורת הוא לדווח ולבקר ביושר ובצורה עניינית. נכון, התוצאות שלנו בהחלט נתנו להם רוח גבית. ועדיין, היית מצפה לספר את האמת. אני מאוד מאמין בפתיחות תקשורתית, יחד עם זה, לא יהיו אנשי תקשורת שינהלו אותי, שיאיימו עליי לתת להוא לשחק, להשאיר את האחיין הזה בסגל או למסור להם מידע לפני האחרים. לקחת משהו כמו סגירת מתחם אימונים ולהפוך אותו כאילו אני נגד אוהדי הפועל, זה פשוט המצאה. שלא יובן לא נכון--אני בעד מתחם סגור לאימונים, כמו שמקובל בכל מקום תקין בארץ ובעולם. אבל זה לא משהו שאני ביקשתי. ויש עוד דוגמאות לסילופים ולשקרים מהסוג הזה, ואפילו יותר חמורות. אני סומך על האינטילגנציה של אוהדי הכדורגל, ועל אוהדי הפועל בפרט, שמחר יגיעו לבלומפילד ויתנו עוד תצוגת עידוד מדהימה ומרגשת. השחקנים, הצוות ואני נעשה כל מה שביכולתנו לגמול להם על המגרש. אני מאמין שאנשים רואים מעבר למה שמציירים להם. למרות הצל, אנחנו נילחם ונעשה הכל כדי לגרום לכולם ללבוש את החולצה האדומה בגאווה. שבת שלום ❤

A post shared by Nisso Avitan (@nissoavitan) on"ויש עוד דוגמאות לסילופים ולשקרים מהסוג הזה, ואפילו יותר חמורות. אני סומך על האינטליגנציה של אוהדי הכדורגל, ועל אוהדי הפועל בפרט, שמחר יגיעו לבלומפילד ויתנו עוד תצוגת עידוד מדהימה ומרגשת. השחקנים, הצוות ואני נעשה כל מה שביכולתנו לגמול להם על המגרש. אני מאמין שאנשים רואים מעבר למה שמציירים להם. למרות הצל, אנחנו נילחם ונעשה הכל כדי לגרום לכולם ללבוש את החולצה האדומה בגאווה", סיים אביטן.


הפועל תל אביב תפגוש את נס ציונה בשבת, ותקווה להשיג ניצחון ראשון העונה. אם ינצח, אביטן אולי יזכה למעט שקט, אך צריך לזכור כי מדובר בעולה החדשה שטרם השיגה נקודות ואפילו לא כבשה בליגה. בעוד שבוע וחצי תתארח הפועל ת"א אצל באר שבע בטרנר, ושם יהיה המבחן האמיתי של המאמן.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ