תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רוני לוי לשחקני בית"ר: "אכזבנו, נעשה את השינויים הדרושים"

בית"ר ירושלים - הפועל חיפה 2:0
בעקבות ההפסד הביתי 2:0 להפועל חיפה, מצב רוח ירוד נרשם באימון הבוקר בירושלים והמאמן שוחח ארוכות עם שחקניו: "לא אקבל חוסר מחויבות, חוסר הקרבה ושחקנים שיתנהגו באופן לא מכובד". מגבו נכח, מוחמד נפגע וטופל
בבוקר שאחרי ההפסד הביתי להפועל חיפה, 2:0 שהותיר את בית"ר ירושלים עם נקודה בודדת אחרי שלושה מחזורים בליגת העל, הגיעו השחקנים והצוות המקצועי למתחם האימונים "בית וגן" כשמצב הרוח ירוד ועל כן בחר המאמן רוני לוי לכנס את שחקניו ודיבר איתם ארוכות. בין הנוכחים היה גם אורי מגבו, שאתמול חזר לקדנציה שנייה במועדון אחרי שחוזהו בקריית שמונה הותר.

במהלך השיחה טען לוי בפני השחקנים כי המחויבות שלהם לא עמדה ברף הציפיות הקיים במועדון כמו בית"ר ירושלים ובעיקר על כך שבזמן הקרוב יבוצעו שינויים מהותיים. בין השאר לוי התעכב עם השחקנים על הרכות במשחק, על הרווחים הגדולים, ההשקעה הלוקה בחסר ושם דגש על הכיוון אותו הוא רוצה לראות: "ברור לכולם שהמצב קשה כרגע, אבל מדובר בכדורגל ויש כאן קבוצה טובה ושחקנים שיכולים וחייבים לשנות את המצב. הראינו בהכנה ובמשחקי גביע הטוטו שאנחנו מסוגלים ליותר והדברים עבדו טוב ונכון", אמר לשחקניו.

לוי הוסיף: "לא אקבל חוסר מחויבות וחוסר הקרבה - כדורגל זה קודם כל עמידה טקטית נכונה, נשמה, נתינה ואלו אלמנטים שחייבים לחזור להיות כאן ואז גם הכדורגל ההתקפי והאיכותי יבואו לידי ביטוי. לא נקבל ששחקנים שיצאו מהמשחק או בחדר ההלבשה יתנהגו באופן לא מכובד, גם אם התאכזבו מעצמם. לא נעבור בשתיקה על כאלו מקרים. זה הזמן להתלכד ולהתאחד להוציא את הקבוצה מהמצב, עוד לא מאוחר. אכזבנו את הקהל, את הבעלים, את הצוות וגם את עצמנו ונעשה את השינויים הדרושים כדי לשנות כבר מהאימון הקרוב את פני הדברים".


לאחר האסיפה הארוכה, יצאו השחקנים שנטלו חלק במשחק לאימון שחרור, והשאר ערכו אימון רגיל. עלי מוחמד, שסחב רגל אמש, הגיע למתחם האימונים ועבר טיפולים, אך יהיה כשיר למשחק בשבת מול הפועל קרית שמונה (20:15, ישיר בספורט4). כידוע, לאחר המשחק בצפון תפגוש בית"ר פעמיים את מכבי תל אביב - ביום שלישי בגמר גביע הטוטו ובשבת הבאה בטדי במסגרת הליגה.רוני לוי. "נעשה את השינויים הדרושים" (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ