תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סילבס מאמין: "בית"ר ירושלים תיפתח ותהיה פקטור בצמרת"

בית"ר ירושלים - הפועל חיפה 2:0
אחרי ה-0:2 בטדי, מאמן הפועל חיפה החמיא: "בונים שם מועדון". על הקבוצה שלו: "יש לי הרבה אופציות, כץ הלך איתי כמעט בעיניים עצומות". העומק בסגל: "הרצון שלי הוא שקאניוק ו-ורמוט ישחקו 90 דק' ביחד"
אחרי ה-0:2 הגדול על בית"ר ירושלים בטדי, מאמן הפועל חיפה חיים סילבס דיבר הערב (רביעי) בתוכנית הספורט של 103FM וסיפר: "מבחינה מקצועית, רוב הדברים עבדו. לפחות 85% מהתרחישים שתכננו, קרו. זה היה באמת ניצחון מרגש וערב נהדר. התחלנו את העונה טוב, אנחנו מרוצים ויש לנו ביטחון, אבל במקביל גם מבינים שלא יהיה פשוט במשחק הקרוב נגד חדרה. אנחנו רוצים להמשיך להתקדם ולהשתפר. אני תמיד עם יד על הדופק ומבין שצריך להיות דרוך, מוכן וצנוע במקצוע הזה".

פתיחת העונה של בית"ר ירושלים: "אני לא כאן על תקן פרשן, קטונתי, אבל אני חושב שיש לבית"ר ירושלים סגל טוב, מאמן מצוין ובונים שם מועדון בצורה נהדרת. לפעמים בכדורגל אתה מגמגם, אבל בשלב כזה או אחר זה יתפרץ. בית"ר תיפתח ותהיה פקטור בצמרת. תפסנו אותם בזמן הנכון? אני מעדיף לחשוב שהם תפסו אותנו בזמן לא נכון".

השינוי שחל בהפועל חיפה: "איני יכול לומר מה יקרה כשתגיע תקופה פחות טובה, אם תגיע. אני מניח שתהיה כזו, אבל לדעת מה יקרה אני לא יכול. מה שאני יכול לומר זה שהתחלנו את העונה ממקום מאוד צנוע אחרי שנה פחות טובה שעברה על המועדון אשתקד. הייתה הרבה סקפטיות סביב הפועל חיפה ובנינו את הקבוצה בשקט. עברנו הרבה דברים שלא קשורים לכדורגל כמו סאגת גבריאל תמאש והיו לא מעט הסחות דעת. לדעתי זה עזר לנו לבוא קטנים וצנועים. זו לא קלישאה, אבל כל השחקנים מאוחדים ומגובשים סביב המטרה וזה לא משנה כמה הם עברו בקריירה. יש כאן רוח קבוצתית חזקה מאוד וזה מביא תוצאות. אנחנו בונים לעצמנו גאווה וכוח"."יש כאן רוח קבוצתית חזקה" (דני מרון)


שיתוף הפעולה עם יואב כץ: "מגיעה לו מילה טובה, הוא נתן לי את כל מה שרציתי ובאמת הלך איתי כמעט בעיניים עצומות. יש לי הרבה אפשרויות ואופציות בסגל, אני יכול להרשות לעצמי להכניס שחקנים איכותיים מהספסל. הרצון שלי הוא שגידי קאניוק וגילי ורמוט ישחקו 90 דקות ביחד ואנחנו צריכים להיות פתוחים לאפשרות שזה משהו שיכול לקרות".

משחק ההגנה שעבד מצוין נגד בית"ר ובכלל מפתיחת העונה: "אנחנו עושים הכל בשביל שנהיה מתואמים. ספציפית מול בית"ר, ידענו שאם יש מקום שדרכו נוכל לנצח, זה משחק ההגנה. אני מבין שזה לא משהו שיקרה לנו בכל משחק ואני בתור מאמן עובד כל הזמן בשביל שנשתפר ונהיה ערוכים לכל מיני תרחישים וסיטואציות".

פלייאוף עליון: "בסופו של דבר כדורגל משחקים על הדשא. על הנייר, תמיד מסמנים שש קבוצות שצריכות לסיים למעלה ובפועל יש קבוצה או שתיים שמפתיעות את כולם. אני לא יודע לומר מה יחסי הכוחות כי לא שיחקתי נגד כולן, אבל אני כן יודע שאני מאוהד אוהב את הסגל שלי והקבוצה התגבשה בזמן לתלכיד חזק. אני פה בשביל פלייאוף עליון, לא פחות מזה, ואני מאמין שאפשר לעשות את זה. מצד שני, מה שנראה טוב כיום יכול להשתנות בעוד חודש ולכן אנחנו לוקחים את הדברים בזהירות. את היכולת אנחנו יודעים שיש לנו".

על דובי שטיין: "יש מחלוקת בינו לבין המערכת. לא נוח לי עם הסיפור הזה ואני פחות רוצה להיכנס לזה. דובי הוא באמת איש חשוב מאוד עבור המערכת. יש מחלוקות לגבי שכר. זה מחלוקות אישיות בין עובד לבין מועדון. מבחינת הפועל חיפה, זה יכול להמשיך ויכול לא להמשיך, אני מקווה מאוד שכן. יש לנו בינתיים מחליף זמני. הפועל חיפה תאייש את כל העמדות שלה בצורה הטובה ביותר. קיים רצון גדול שדובי ימשיך, אבל יש דברים שהם מעליי".

בדרך לפלייאוף העליון? (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ