תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

חיימוב: "החלטתי לנסות לעזור בניגוד לדעתו של הצוות הרפואי"

מכבי תל אביב - מכבי חיפה 0:1
פחות מ-24 שעות אחרי ההפסד למכבי ת"א, השוער פרסם פוסט ברשתות החברתיות ושפך אור על הרגעים המפחידים בבלומפילד: "עברתי זעזוע מוח. המכה השנייה הכריעה את הכף ונאלצתי לוותר על המשחק בעל כורחי"
24 שעות לא קלות עברו על מכבי חיפה וגיא חיימוב. הכל התחיל בדקה ה-26, כשכדור חופשי של הצהובים גרם להתנגשות ראשים מפחידה בין עאיד חבשי לשוער, והשניים שכבו דקות ארוכות על כר הדשא וגרמו לדאגה רבה בסביבת הצוות הרפואי של הירוקים.

השניים החליטו להמשיך לשחק למרות הפגיעה, ו-10 דקות לאחר מכן חיימוב ספג שער עצמי מרגליו של טרנט סיינסבורי לאחר כדור קרן מבלבל. בדקה ה-44 השוער נפגע שוב ופונה מהמגרש על אלונקה לבית החולים איכילוב עם חשד לזעזוע מוח, ושני השחקנים הוחלפו לפני המחצית.

היום, השוער פרסם פוסט ברשתות החברתיות בו חשף שאכן עבר זעזוע מוח מהפגיעה, ושההחלטה שלו להמשיך לשחק למרות פגיעת הראש בדקה ה-26 הייתה בניגוד לחוות הדעת של הצוות הרפואי:
 
"אתה מתאמן ועובד קשה, משקיע את כול כולך כדי להגיע למשחקים כאלה , רוצה להיות חלק וכמובן להנות. ואז מגיעים חלקים במשחק שאין לך שליטה עליהם. אתה צריך לקבל החלטה מיידית בלהט ההתרחשויות, אם אתה מוותר או חוזר, ומי שמכיר אותי יודע את התשובה.... לקחתי החלטה לנסות ולעזור לקבוצה בידיעה מלאה ובניגוד לדעתו של הצוות הרפואי שרצה שאתחלף מידית. המכה השנייה הכריעה את הכף (סימן מהשם יתברך) ונאלצתי לוותר על המשחק בעל כורחי. אחרי מספר בדיקות המסקנות הן שעברתי זעזוע מוח, ברוך השם אני בסדר . אנוח כמה ימים ואחזור חזק יותר. תודה לד״ר ברבר, לתומר בסן ולשאר הצוות הרפואי על הטיפול המסור. תודה לכולם על הדאגה, מעריך מאוד".


 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ