תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

עוד מכה להפועל ת"א: בוזגלו ודגני בספק גדול לבני יהודה

הפועל באר שבע - הפועל תל אביב 0:3
האדומים עדיין ללא ניצחון בתום ארבעה מחזורים, אבל בשבת (19:15, ישיר בספורט3) הם ככל הנראה יצטרכו להסתדר ללא שניים משחקניהם המרכזיים, גם יואב ג'ראפי ככל הנראה ייעדר. אביטן ערך אסיפה וזכה לגיבוי מחניכיו
בהפועל תל אביב עדיין לא נרגעו מהתבוסה 3:0 להפועל באר שבע בטרנר, אשר הותירה את האדומים ללא ניצחון אחרי ארבעה מחזורים. המאמן ניסו אביטן הבין שהוא חייב לנהל שיחה קבוצתית כדי לשנות את מצב הרוח הירוד של שחקניו לקראת בני יהודה (שבת, 19:15, ישיר בספורט3) - משחק אליו בהחלט ייתכן שהקבוצה תיאלץ להגיע ללא שניים מהעוגנים המשמעותיים שלה.

המשחק ביום שני בבאר שבע גבה מחיר של פציעות וביומיים שאז המשחק כלל לא הצליח להתאמן הקפטן מאור בוזגלו, שמטופל במתיחה בשריר הירך האחורי והוא בספק למשחק בשבת נגד בני יהודה. בקבוצה פועלים להכשירו עד שבת, אבל לא ייקחו סיכון להחמרת הפציעה ורק באימון המסכם בשישי יתברר מצבו של בוזגלו.

בנוסף לקשר, גם הבלם אוראל דגני לא התאמן היום ומסתמן שהסיכוי שישחק בשבת נמוך. דגני יעבור בדיקת אולטרסאונד כתוצאה מהפגיעה בשריר הירך ולאחר מכן יתבהר מתי יוכל לשוב לשחק.

מי שעדיין לא ברור אם ייכלל בסגל, אך לא בעקבות מצבו הבריאותי, הוא החלוץ עומר דמארי שההחלטה אם להחזירו לסגל תתקבל ביום שישי - כך או אחרת צפויים לפתוח בחוד שחר הירש ודמבה קמארה. השוער יואב ג'ראפי ככל הנראה יישב ביציע פעם נוספת כדי שלא לפגוע בתהליך ההחלמה מהפגיעה באצבע ידו, כך שאריק ינקו ימשיך בין הקורות.צפוי להיעדר נגד לבני יהודה. אוראל דגני (דני מרון)


ובחזרה לשיחה שערך אביטן עם חניכיו. אתמול (שלישי) הגיעו השחקנים למתחם חודורוב לאימון והופתעו כשהתבקשו להתאסף בחדר ההלבשה לאספת שחקנים מיוחדת. המאמן ביקש משחקניו ובראשם מאור בוזגלו: "תוציאו הכול מהראש ומהלב, מה אתם חושבים על המצב אליו נקלעה הקבוצה, על היכולת ועל האשמים לפתיחת העונה החלשה?".


כמעט כל השחקנים פתחו את ליבם בפני חבריהם ומול הצוות המקצועי. האמירות של הרוב הצביעו על שחקני הקבוצה כאל האשמים המרכזיים. שחקן בקבוצה אמר: "מי שאשמים במצב עד עכשיו זה אנחנו השחקנים. אלו דברים שרואים ואפשר לעצור אותם. יש כאן שחקנים שאין לקבוצות אחרות ומעכשיו חובה לעשות את השינוי כי אנחנו מסוגלים לכוון למקום אחר בטבלה".


"אנחנו מסוגלים לכוון למקום אחר בטבלה" (דני מרון)

שחקן אחר: "מי שמשחק על המגרש אשם. כשלא מביאים את הלב והנשמה זה יוצר את התקופה הנוכחית. השינוי יקרה אנחנו מאוחדים עבור המועדון והאוהדים". שחקן נוסף אמר: "כשנראה מחויבות לכול מהלך לכול בעיטה ולכול דקה נהיה הפועל תל אביב שרוצים לראות".

שחקן בכיר התייחס למצב הרע של הקבוצה ואמר: "יש לקבוצה סף שבירה נמוך מאוד. כל מהלך כמו ביטול שער על ידי השופט או ספיגת שער עוצרת את הקבוצה ואין מי שיוביל שינוי. סף השבירה נמוך בכל משחק בבית ובחוץ יש לנו מנהיגים אבל כול אחד צריך להביא את המנהיגות העצמית לחיבור כללי".

השחקנים דיברו על חדר הלבשה ממוקד וחיובי והבהירו שאין אכזבה מעבר לדברים הרגילים של מאבק בריא על חולצות ההרכב. המאמן ניסו אביטן הבהיר כי הוא מאמין בכל השחקנים והבטיח כי התוצאות והניצחונות יגיעו כבר במשחק הקרובים נגד בני יהודה, הפועל כפר סבא והפועל רעננה.


מאמין שיהיה אפשר לערוך שינוי במחזורים הקרובים. ניסו אביטן (דני מרון)

בנושא אחר, הפועל תל אביב אישרה לחלוץ מייקל אולהה המסיים את חוזהו בסונג נאם מוויאטנאם בעוד שבוע לחזור למולדתו שבניגריה: "אולהה יחזור לארצו ויגיע להפועל תל אביב לחודש הכנה ואימונים לקראת חלון ההעברות בחודש ינואר 2020. לא ידוע לנו על שינוי, למיקל אולהה חוזה בהפועל תל אביב והוא ישחק כאן", אמר בכיר במועדון.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ