תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"שלירן ליאני ילך לחגוג עם הקהל של מכבי תל אביב"

בית"ר ירושלים - מכבי תל אביב 4:0
תובע ההתאחדות החליט להעמיד לדין את חיים שאבו מבית"ר ירושלים בגין התנהגות בלתי הולמת. בנוסף, הקבוצה מהבירה תעמוד לדין על הדלקת אבוקה במהלך גמר גביע הטוטו. גם האלופה, הפועל חדרה ושרון ניסנוב לדין
עו"ד ניר רשף, תובע ההתאחדות לכדורגל, החליט להעמיד היום (רביעי) לדין בגין התנהגות בלתי הולמת את עוזר מאמן בית"ר ירושלים חיים שאבו - שהורחק לאחר שפנה לשופט הרביעי במהלך המשחק מול מכבי תל אביב ועל פי דו"ח השיפוט אמר: "שלירן ליאני ילך לחגוג עם הקהל של מכבי תל אביב".

מכבי תל אביב תעמוד גם היא לדין, כשהטענה היא שחלק מאוהדיה השליכו כוסות שתייה לכר הדשא לאחר הבקעת השער של רוסלן ברסקי. בית"ר ירושלים תעמוד לדין גם בגין התפרעות אוהדים, כאשר במהלך גמר גביע הטוטו נגד מכבי תל אביב הודלקה אבוקה ביציע המזרחי העליון.

אדם נוסף שיעמוד לדין הוא בעלי הפועל תל אביב שרון ניסנוב, כאשר הסעיף הוא התנהגות בלתי הולמת. "בסיום המחצית הראשונה וברדת צוות השיפוט לחדר ההלבשה המתין לי במנהרת המגרש בעלי קבוצת הפועל תל אביב מר ניסנוב שרון, שהחל לצעוק ולהשתולל ולטעון על אופן השיפוט, תוך שהוא מתקרב עליי עד כדי מטר אחד. מר ניסנוב המשיך בשלו למרות שביקשתי שירגע. בסיום המשחק ביקש להתנצל על התנהגותו מול צוות השיפוט והודה כי טעה", נכתב בדו"ח השיפוט.


הפועל חדרה תעמוד לדין בגין התפרצות לשדה המשחק. בדו"ח השיפוט נכתב: "בדקה ה-56, לאחר הבקעת השער של חדרה, התפרץ אוהד מהיציע המזרחי שאוכלס באוהדי חדרה לתוך תחומי המגרש ורץ לחגוג עם שחקני הקבוצה". עוד צוין בדו"ח כי "מערכת ה-VAR לא עבדה עד הדקה ה-10 עקב תקלה במערכת השמע". האחים ניסנוב (עדי אבישי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ