תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

נתניה תערוך טקס למוחמד לפני המשחק נגד בית"ר ירושלים

מכבי חיפה - מכבי נתניה 0:3
היהלומים ייפרדו מהאקס בראשון, היענות נמוכה מצד הקהל למשחק. דראפיץ' וברדה שוקלים להחזיר את מלמד והיקה להרכב. כחלון חזר לאימונים מלאים ויהיה כשיר, בקבוצה מקווים שהויבך יחזור לאחר פגרת הנבחרות
לאחר תקופה לא פשוטה, במכבי נתניה יארחו ביום ראשון את בית"ר ירושלים, כשבקבוצה מאוד רוצים לחזור למסלול הניצחונות מול היריבה מהבירה וצוות המאמנים סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה, מתלבטים בנוגע להרכב. גיא מלמד, שרשם מחצית שנייה טובה מול מכבי חיפה, עשוי לחזור להרכב, כשגם יחמיר היקה ובן תורג'מן שהחלים מפציעתו בגינה נעדר בסמי עופר, נמצאים בתמונת ההרכב.

הבשורה הטובה מגיעה מקפטן המשנה ויקי כחלון, שחזר אתמול לאימונים מלאים לאחר שסבל מדלקת ומקרע קטן בגיד של הקרסול, אשר גרם לו להיעדר מהמשחק בשבוע שעבר. לפיכך, המגן הימני יהיה כשיר להתמודדות בראשון ויתחרה עם מוחמד זבידאת על עמדת המגן הימני.

מי שלא יהיה בסגל, ועדיין לא רשם הופעת ליגה העונה הוא הבלם טים הויבך, ששיקומו עדיין מתבצע והוא ממשיך בטיפולים ובאימוני ריצה, כאשר בנתניה הגדירו את המשחק הראשון לאחר פגרת הנבחרות, מול הפועל חדרה, כתאריך היעד לחזרה למגרשים.ויקי כחלון. יתחרה על מוחמד זבידאת על עמדת המגן הימני (דני מרון)

עוד לפני המשחק, ייפרדו בקבוצה ממי שהיה קשר הקבוצה בשלוש השנים האחרונות ואחד השחקנים האהובים על הקהל עלי מוחמד. הקשר הניז'רי, שיפגוש לראשונה את האקסית בה קיבל את הבמה בליגת העל, יזכה לטקס לפני תחילת המשחק בין קבוצתו בית"ר ירושלים שתתארח בנתניה.


למרות היכולת הפחות טובה לאחרונה, במועדון מקווים להיענות גדולה מהקהל הביתי, שלאחרונה הביע את אכזבתו מיכולת הקבוצה, כששלושה ימים למשחק, פחות מ-500 כרטיסים נרכשו ע"י קהל היהלומים, לא כולל 5,000 המנויים שנרכשו בתחילת העונה.

סלובודאן דראפיץ' עם עלי מוחמד. ייערך טקס לקשר לפני המשחק נגד בית"ר ירושלים (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ