תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אביטן: "דמארי רחוק משיאו". הפועל ת"א זכתה בבוררות

אוהדי הפועל ת"א מקללים את שרון ניסנוב
מאמן האדומים התייחס במסיבת עיתונאים לקראת רעננה (ראשון, 19:45 בספורט4) למחאת האוהדים: "לא מבקר אותם. התוצאות יגיעו". על החלוץ: "ההחלטה להוציאו מהסגל היא מקצועית". בית"ר תשלם 360 אלף ש"ח על טום אחי
הפועל תל אביב ערכה העונה כבר עשרה משחקים רשמיים, חמישה בגביע הטוטו חמישה לאחר מכן בליגת העל, אבל ניצחון ראשון בעידן ניסו אביטן טרם הושג. המאמן זוכה לגיבוי מההנהלה ופעם אחר פעם מבהירים ראשי האדומים שמעמדו כלל לא על הפרק, אבל אין ספק שמעידה גם ביום ראשון (19:45 בספורט4) נגד הפועל רעננה, עלולה הרבה יותר מהלהיט את הרוחות.

אוהדי הפועל תל אביב מוחים במשחקים האחרונים נגד ההנהלה בעקבות המצב הקשה של הקבוצה וגם על כך התייחס ניסו אביטן היום (חמישי) במסיבת העיתונאים לקראת המשחק. "כל מי שהפועל תל אביב חשובה לו, לוקח את התקופה הזו בצורה לא קלה. חלק מאיתנו מוציאים את זה בצורה לא נכונה וחלק מאיתנו ובעיקר אנחנו, השחקנים והצוות המקצועי, צריכים להמשך לעשות את הדברים נכון", אמר המאמן בפתח דבריו.

עוד על מחאת האוהדים: "אין ספק שחלק מהאוהדים כועסים עלינו ולא כולם מאושרים. כל אחד מוציא את תסכוליו בצורה כזו או אחרת. להגיד שזה בסדר? לא, וזה גם ממש לא נעים, אבל אני מכבד את כל הקהל - את אלה שתומכים ואת אלה שתומכים פחות - ואנחנו רוצים להביא להם סוף סוף את הניצחון שישלח אותם הביתה בתחושות טובות. אני לא מבקר את האוהדים, הם יעשו את מה שהם מבינים ואין לי ספק שיהיו ימים קלים לכולם כשיגיעו התוצאות".


הוצאתו של עומר דמארי מחוץ לסגל במשחק האחרון: "עוד מוקדם להחליט לגבי הסגל למשחק הבא, אבל עומר הוא שחקן מאוד מוערך ואהוב בהפועל תל אביב. כל ההחלטות שלי הן מקצועיות וכשיגיע הרגע להחליט על הסגל אז נעשה זאת. ראיתי גם פרסומים כאילו יש נתק ביני לבין עומר וזה העלה מהצד שלי חיוך כי אין בזה אפילו פירור של אחיזה במציאות. העניין עם עומר פשוט: הוא עבר פציעה קשה ותקופה קשה אחרי תהליך של שיקום, אבל הוא עוד לא מציג את היכולת שכולנו רוצים שיציג. אנחנו מחכים לרגע שהוא יחזור ויגרום לכולנו לחייך".דמארי. "לא מציג את היכולת שכולנו רוצים שיציג" (עדי אבישי)

על הפועל רעננה: "אנחנו באים ורוצים לנצח בכל מגרש ובכל מקום. לפעמים זה נראה כשזה קרוב ולפעמים זה לא נראה טוב בכלל, אבל אנחנו לא מסתתרים מאחורי שום דבר. המטרה היא לבוא ולנצח משחקים ואנחנו מאמינים ביכולת שלנו לעשות את זה".

אביטן גם אמר על מייקל אולהה, בהמשך לפרסום בספורט1: "הוא חתום על חוזה ויצטרף אלינו בינואר. אני לא יודע מה הוא אמר ולא בטוח שזה נכון, אבל עובדתית הוא חתום ולא יכול ללכת. זה עניין גמור".

איאד אבו עביד ישב לצד אביטן והוסיף: "אני מחובר להפועל תל אביב ושמח להיות פה. לרגע לא היססתי לחזור לפה, כי זה עדיין אחד מארבעת המועדונים הגדולים בארץ וזה כבוד גדול בשבילי. נכון שהמצב לא נעים, אבל כולנו עובדים ימים כלילות כדי לצאת לדרך חדשה".

כפי שפרסמנו מוקדם יותר היום, הפועל תל אביב ככל הנראה תחסר את אוראל דגני במשחק הקרוב ואת מקומו צפוי לתפוס איאד אבו עביד לצד רז שלמה, דבר שגם אישר אביטן במהלך מסיבת העיתונאים.


"מייקל אולהה יצטרף בינואר" (האתר הרשמי) 

בנושא אחר, הליך בוררות שהחל בתחילת השנה בין האדומים לבית"ר ירושלים על השחקן טום אחי מרדכי הסתיים היום. בפסק גישור של עורך דין עמיאל תגר הוא קבע כי בית"ר ירושלים תשלם כ-360 אלף שקלים עבור השחקן, שעבר אליה לאחר שלוש שנים באדום. הקבוצה מהבירה התחייבה לשלם את הסכום שיקבע הבורר מטעם ההתאחדות לכדורגל, כשללא ספק מדובר במחיר גבוה יחסית לשחקן בן 18. את הפועל תל אביב ייצג פרקליט המועדון עו"ד משה בן דת ואת בית"ר ירושלים עו"ד רוני מוזסון.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ