תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בכר: "ז'וסואה יכול לשחק, מליקסון הוא השחקן החשוב של ב"ש"

הפועל באר שבע - הפועל רעננה 0:1
לקראת משחק החוץ נגד הפועל חיפה (שבת 20:25, ישיר בספורט4), דיבר המאמן במסיבת עיתונאים: "אנחנו רוצים להמשיך במומנטום. אי ההצלחה במשחקי החוץ? מוקדם להסיק מסקנות". שמיר הוסיף: "חשוב לנצח"
לפני פגרת הנבחרות הפועל באר שבע תצא למשחק החוץ נגד הפועל חיפה בסמי עופר (שבת 20:25, ישיר בספורט4). קבוצתו של ברק בכר שניצחה את שני משחקיה האחרונים כאמור תוכל לשוב למקום הראשון לראשונה מאז עונת 2017/18, רק במקרה שמכבי תל אביב לא תנצח את הפועל חדרה בבלומפילד והקבוצה הדרומית תצא עם שלוש נקודות בהתמודדות בחיפה. הערב (חמישי) דיבר המאמן ברק בכר יחד על עדן שמיר במסיבת עיתונאים.

המאמן פתח את דבריו: המטרה היא לנצח בכל משחק ואנחנו רוצים להמשיך במומנטום, אנחנו לא ניצחו השנה בחוץ ונעשה הכל כדי לנצח. אנחנו בסך הכל אחרי חמישה משחקים. נגד בית"ר היה לנו משחק טוב וגם נגד אשדוד ולכן זה מוקדם כדי להסיק מסקנות".

מאור מליקסון שחזר לאימונים: "כולם מכירים את מליקסון ואת הקשר שלי איתו ואמרתי לא פעם שהוא השחקן הכי חשוב של הפועל באר שבע. הוא עבר משהו לא הכי סימפטי וברגע שירגיש טוב הוא יחזור למשחקים. אנחנו לא רוצים לקחת סיכונים"."מאור מליקסון הוא השחקנים החשוב של הפועל באר שבע" (מאור מליקסון)


על המשחק נגד הפועל רעננה: "זה שמגיעים למצבים זה דבר מבורך וזה אומר שיש קבוצה טובה ששולחת שחקנים קדימה. כבשנו הרבה שערים השנה וזה שניצחנו רק 0:1 זה עדיין ניצחון וגם מצבים נייחים הם חלק מהמשחק. אנחנו תמיד רוצים כמובן לכבוש יותר ואנחנו מאמינים שזה גם יקרה".

על ז'וסואה: "הוא יתלבש במשחק הקודם וזה אומר שהוא יכול לשחק, הוא נראה לא רע בכלל מבחינה פיזיולוגית ולאט לאט נמצא את הדרך לשלב אותו". כשירות השחקנים: "חוץ משון גודלברג כולם כשירים".


ז'וסואה עם אסי רחמים. הפוטרוגלי יערוך בכורה נגד הפועל חיפה? (האתר הרשמי)

עדן שמיר הוסיף: "אני יכול לומר שההכנה היא אותה הכנה גם במשחק בית וגם משחק חוץ. זה לא סוד שטרנר יש אווירה מטורפת. להשיג ניצחון חוץ זה חשוב מאוד כדי לתת לנו ביטחון בהמשך וצריך לבוא מרוכזים.

על זימון לנבחרת: "אני לא יכול לומר שזה ממש אכזבה, כמובן שאשמח לשחק בנבחרת, אבל יש לי מה לתרום בהפועל באר שבע ויש לי הרבה לאן להשתפר".


עדן שמיר. "לא מאוכזב מאי הזימון לנבחרת" (דני מרון)

"לזכות בתארים זו שאיפה של כל שחקן הדרך לתארים היא ארוכה ויש הרבה מה לעבוד וכרגע אנחנו מתסכלים על הטווח הארוך ועובדים קשה. ההשפעה של מליקסון? כמו שכולכם יודעים הוא המנהיג הכי משמועתי בקבוצה. אמנם לא שיחקתי איתו אבל שיחקתי נגדו ומאוד סבלתי ואנחנו כרגע מחכים לו".

המשחק נגד הפועל חיפה הוא כמו דרבי: "גדלתי שם אבל זה מאחורי, כבר שיחקתי נגדם כמה פעמים".


מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ