תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

צפו בתקציר: ניצחון בכורה לק"ש, 0:2 סוער על מ.ס אשדוד

קרייית שמונה - אשדוד 0:2
דגו חגג שלוש נקודות ראשונות במשחק רב אירועים שנעל את המחזור השישי. גיל כהן (12), גל שיש (64) ואמיר בן שמעון (88) הורחקו, דיניז (13) ואדני (22) הנחילו הפסד ראשון לאורחת - לה נפסל שער. ה-VAR כיכב
המחזור השישי בליגת העל ננעל הערב (שני) עם ניצחון בכורה של מסאי דגו וקריית שמונה, שגברה 0:2 על מ.ס אשדוד שנוצחה לראשונה בסיומו של משחק רב אירועים באצטדיון הצפוני ביותר במדינה לעיני כ-400 צופים בלבד, שזכו לראות שערים, כרטיסים אדומים ולא מעט החלטות ששונו בעזרת מערכת ה-VAR.

המשחק, אליו הגיעה קריית שמונה עם החבל על הצוואר כשמעמדו של המאמן מסאי דגו מעורער, נפתח בסערה וכעבור 12 דקות הורחק מגן אשדוד גיל כהן לאחר שהכשיל את קיליאן שרידן בדרכו לשער. תחילה השופט איתן שמואלביץ' שלף את הכרטיס הצהוב, אך לאחר שצפה באירוע ב-VAR שינה את החלטתו. 

דקה לאחר מכן קריית שמונה ניצלה את יתרונה המספרי, כאשר הכדור חופשי של איסמעיל ריאן נחת היישר על ראשו מרכוס דיניז שהכניע בנגיחה את רועי משפתי והוריד את מפלס הלחץ. בדקה ה-23 דגו כבר נשם לרווחה לאחר שמוחמד שכר העביר כדור רוחב מצוין לג'יימס אדני שדחק מקרוב את שער הבכורה שלו בליגת העל. אדום ראשון במשחק מתוך שלושה (מאור אלקסלסי)


אשדוד יצאה מהלם כעבור שתי דקות (25) ואף כבשה מרגליו של דין דוד, אולם לאחר בדיקה ב-VAR השער של החלוץ נפסל בצדק בשל עמדת נבדל. בדקות שנותרו היה זה ריאן הפעלתן שבעט לא פחות משלושה כדורים מסוכנים, אך לא היה מדויק מספיק וזה רק 0:2  לקריית שמונה בהפסקה.

במחצית השנייה קיבלנו אירוע משונה נוסף, כאשר בדקה -64 הורחק גל שיש מקריית שמונה. המגן ביצע עבירה גסה על דין דוד, נפצע בעצמו בצורה לא פשוטה ונותר על כר הדשא במשך דקות ארוכות. כשהצוות הרפואי פינה את המגן על אלנוקה, שמואלביץ' שלף לעברו את הכרטיס האדום ולאחר מכן ניגש לעמדת ה-VAR, צפה באירוע, והשאיר את ההחלטה כפי שהיא. שיש, שכאמור נפצע, פונה לבית החולים עם חשש לשבר בצלעות. 

נגמר? ממש לא. בדקה ה-88 המחליף אמיר בן שמעון ראה את הכרטיס האדום והותיר את קריית שמונה בתשעה שחקנים. המגן, שעלה מהספסל, הכשיל את יעקב בריהון באזור מסוכן וספג את הכרטיס הצהוב השני. למזלה של המארחת, למרות תוספת זמן בת שבע דקות, אשדוד לא השכילה לנצל את יתרונה המספרי ודגו חגג ניצחון בכורה בסיום.

הרכבים
קריית שמונה: דזוגאס ברטקוס, אורי צעדון, מרקוס דיניז, עידן נחמיאס, גל שיש (כרטיס אדום ,64), עומר לקאו (סמואל בראון, 46), שי גולן, ג'יימס אדני (ג'ון רואיז, 83), איסמעיל ריאן (אמיר בן שמעון, 68), מוחמד שכר, קיליאן שרידן.

מ.ס. אשדוד: רועי משפתי, בנצי מושל, ניר ברדע, טימותי אוואני, גיל כהן (כרטיס אדום, 12), לאונרדו אווסו, רועי גורדנה, פיראס אבו עקל (שלומי אזולאי, 68), יעקב בריהון, דין דוד (יאקוב סילבסטר, 75), שובל גוזלן (שגיב יחזקאל, 38).

מהלך המשחק
דקה 12, אשדוד ב-10 שחקנים: גיל כהן הכשיל את  שרידן כ-20 מטר מהשער בצד ימין וספג כרטיס צהוב, אולם השופט קיבל איתות מאנשי ה-VAR ולאחר שצפה באירוע פעם נוספת שינה את החלטתו ושלף למגן את הכרטיס האדום.


כהן מול שרידן. תחילה שמואלביץ' הסתפק בצהוב (מאור אלקסלסי)

שינה את החלטתו. איתן שמואלביץ' (מאור אלקסלסי)

גיל כהן בדרכו החוצה לאחר הכרטיס האדום (מאור אלקסלסי)

דקה 13, קריית שמונה עלתה ל-0:1: אם לא די באדום, אשדוד ספגה מהמצב הנייח. ריאן הרים כדור מדוד הישר לראשו של דיניז שהכניע את משפתי בנגיחה והוריד את מפלס הלחץ בצפון.

דקה 22, קריית שמונה עלתה ל-0:2: מוחמד שכר העביר כדור רוחב חד לג'יימס אדני שדחק מקרוב את שער הבכורה שלו בליגת העל.

דקה 25: דין דוד חדר לרחבה והכניע את ברטקוס, אך לאחר בדיקה ב-VAR השער נפסל בצדק.

דקה 38 חילוף באשדוד: שגיב יחזקאל הוזעק מהספסל על חשבון שובל גוזלן.
 
 

ניצלו את ההרחקה עד תום. שחקני קריית שמונה (מאור אלקסלסי)

שער בכורה בליגת העל. ג'יימס אדני (מאור אלקסלסי)

דקה 36: ריאן הפעלתן חתם למרכז ובעט מ-20 מטרים, אך משפתי הגיב בזמן והדף לקרן.

דקה 41: עוד ניסיון של ריאן המסוכן, שבעט מעמדה טובה כדור שחלף סמוך למסגרת.

דקה 42: פעם שלישית גלידה? לא הפעם. ריאן בעט מ-18 מטרים וסיפק בעיטה יפה שלצערו הרב חמקה החוצה.


בדרך להפסד ראשון העונה? ג'קי בן זקן (מאור אלקסלסי)

דקה 63, גם קריית שמונה בעשרה שחקנים: גל שיש ביצע עבירה קשה על דין דוד ונפצע בעצומו. לאחר דקות ארוכות של טיפול, איתן שמואלביץ' שלף את הכרטיס האדום למגן שפונה מהמגרש על אלונקה. לאחר מכן נקרא השופט ל-VAR, צפה באירוע ולא שינה את החלטתו.

דקה 71: בעיטה מסוכנת של שלומי אזולאי נהדפה על ידי ברטקוס.

דקה 88, אדום שני לקריית שמונה: אמיר בן שמעון, שעלה מהספסל, הכשיל את יעקב בריהון וספג את הכרטיס הצהוב השני.


הורחק ופונה לבית החולים. גל שיש (מאור אלקסלסי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ