תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בוזגלו ביקש סליחה מאוהדי הפועל ת"א: "מגיע לכם לשמוח"

הפועל רעננה - הפועל תל אביב 2:2
רגע לפני יום כיפור, קשר האדומים, שטרם ניצחו העונה בשום מסגרת, כתב בעמוד האינסטגרם שלו: "כולנו נעשה כל מה שצריך כדי לגרום לכם לחייך"
יממה לאחר ה-2:2 המאכזב נגד הפועל רעננה שקבע שהפועל תל אביב תישאר ללא ניצחון בתום המחזור השישי בליגת העל, קשר הקבוצה מאור בוזגלו פרסם בעמוד האינסטגרם שלו בו התנצל בפני האוהדים האדומים.

"רגע לפני כיפור, אם פגענו במישהו, במתכוון או שלא, זה הזמן לבקש מחילה. אני מנצל את הבמה כדי לבקש סליחה, קודם כל מאשתי והמשפחה שלי, שעומדים מאחוריי תמיד ועוברים ימים לא קלים, סובלים את מצבי הרוח שלי.

לי חשוב באופן אישי גם לבקש סליחה מהאוהדים שלנו. לא כי אנחנו לא מנסים ולא כי אנחנו לא רוצים, אלא רק בגלל שמגיע לכם לשמוח יותר, הרבה יותר. כולנו נעשה כל מה שצריך כדי לגרום לכם לחייך. חתימה טובה", סיכם בוזגלו.
 
 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רגע לפני כיפור, אם פגענו במישהו, במתכוון או שלא, זה הזמן לבקש מחילה. אני מנצל את הבמה כדי לבקש סליחה, קודם כל מאשתי והמשפחה שלי, שעומדים מאחוריי תמיד ועוברים ימים לא קלים, סובלים את מצבי הרוח שלי. לי חשוב באופן אישי גם לבקש סליחה מהאוהדים שלנו. לא כי אנחנו לא מנסים ולא כי אנחנו לא רוצים, אלא רק בגלל שמגיע לכם לשמוח יותר, הרבה יותר. כולנו נעשה כל מה שצריך כדי לגרום לכם לחייך. חתימה טובה ❤⚽

A post shared by MAOR BUZAGLO (@buzaglomaor_11_official) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ