תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

עופרי ארד נמצא תחת מעקב של סקאוטים מאוסטריה והולנד

סקציה נס ציונה - מכבי חיפה 3:0
הבלם שחתם לאחרונה לחמש שנים נוספות בירוק, מעורר עניין גם ברחבי אירופה. מכבי חיפה סירבה לכלול סעיף יציאה בחוזהו החדש. מרקו בלבול צפוי לפתוח עם מוחמד עוואד נגד בני יהודה, יאניק ווילדסחוט ירד לספסל
מכבי חיפה חזרה אתמול (חמישי) להתאמן עם סגל מלא, כאשר גם שחקני הנבחרות של הירוקים הצטרפו לאחר הפגרה, לקראת המשחק נגד בני יהודה ביום שני הקרוב. המאמן מרקו בלבול, שהיה מרוצה מאוד מהרכב שניצח 0:3 את סקציה נס ציונה במחזור האחרון, צפוי להמשיך ולתת את הקרדיט לשחקניו, כשהשינוי היחיד שעשוי לקרות הוא הצבתו של מוחמד עוואד, שהצטיין נגד העולה החדשה, במקומו של יאניק ווילדסחוט.

מלך השערים של הקבוצה ניקיטה רוקאביצה עתיד להמשיך בחוד, זאת למרות שלא נטל חלק באימון אתמול בשל מבדקי ה-GPS שעבר, ובהם נמצא כי הוא סובל מעומס יתר ולכם קיבל הוראה מהצוות המקצועי לנוח. עאיד חבשי ועופרי ארד עתידיים להמשיך במרכז ההגנה, כשלאחרונה נודע כי האחרון זוכה למעקב ממספר סקאוטים מרחבי אירופה, ובעיקר מהולנד ומאוסטריה.

כזכור, ארד חתם אתמול על חוזה לחדש שנים בקבוצה מהכרמל, זאת לאחר שסיכם את תנאיו עם המועדון לפני מספר שבועות. התאריך לחתימה נבחר במיוחד לאחר שיחזור ממשחק הנבחרת הצעירה נגד איי פארו. בחוזהו של הבלם לא נכלל סעיף יציאה מהמועדון למרות בקשתו, זאת לאחר שמכבי חיפה סירבה בתוקף.


עופרי ארד. נמצא בפנקסים של מספר סקאוטים מאירופה (מאור אלקסלסי)
עופרי ארד. נמצא בפנקסים של מספר סקאוטים מאירופה (מאור אלקסלסי)


בנושא אחר, אמש נערך טורניר לזכרו של החייל שון כרמלי ז"ל, שהיה אוהד הקבוצה ונהרג במבצע צוק איתן. שוער העבר ניר דוידוביץ' ונציגים נוספים של המועדון נכחו באירוע. לאחר מכן, שחקני הקבוצה ימאו לערב גיבוש בפסטיבל הסרטים בחיפה, ביחד עם כל חברי ההנהלה והנשיא יעקב שחר, שאף נכח וצפה באימון הקבוצה מוקדם יותר.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ