תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

זהבי חולה, בן חיים בכוננות. פלומיין הפצוע מחוץ לסגל

בני יהודה - בית"ר ירושלים 2:0
בבית"ר משדרים אופטימיות לקראת כפ"ס (שבת, 19:45 בספורט4): "ניצחון רביעי רצוף ישדר שאנחנו רצים עד הסוף". הבלם בספק והצרפתי כלל לא הצליח להתאמן, בעוד איינבינדר כשיר. לוי לחניכיו: "מי שיעבוד קשה, ישחק"
בית"ר ירושלים ממשיכה בהכנות לקראת המשחק מול הפועל כפר סבא (שבת, 19:45 בספורט4) והבשורה החיובית לקראת המפגש היא שדן איינביינדר ערך הבוקר (שישי) וגם אתמול אימונים מלאים, והוא יוכל לקחת חלק בהתמודדות. לעומת זאת, אופיר קריאף שדווקא התאמן בימים האחרונים, לא כשיר למשחק הקרוב ומי שעוד לא התאמנו הבוקר בבית"ר ירושלים הם פרדי פלומיין שנפגע באימון אמש והבלם אור זהבי, שאינו חש בטוב ורק מחר יתברר אם הוא מסוגל לפתוח בהרכב.

אם זהבי לא יהיה כשיר, הבלם הוותיק טל בן חיים, שתורגל היום בהרכב, צפוי להחליפו. למעשה רוני לוי תרגל אתמול את כל ה-11 שפתחו במשחק הקודם, ובהמשך לאימון הבוקר נראה כי מלבד האילוצים הקיימים ההרכב לא ישתנה לעומת ה-0:2 על בני יהודה במחזור האחרון בבלומפילד, כשבבירה מקווים להשיג סוף-סוף שלוש נקודות ראשונות העונה בבית. כזכור, בית"ר ירושלים אמנם ניצחה את שלושת המחזורים האחרונים, אבל כולם היו בחוץ ואילו ב"טדי" הקבוצה הפסידה את שלושת המשחקים שערכה.

באשר לפלומיין, שנפגע אתמול באימון, הקשר לא הצליח להתאמן הבוקר והוחלט להשאירו מחוץ לסגל מבחינה רפואית. יש לציין שרוני לוי החליט לקראת המשחק להשיב את הצרפתי לרוטציה, אולם כעת הוא ייעדר בעל כורחו. הוא אמור להיות כשיר למחזור ביום ראשון הבא נגד מכבי חיפה ואף צפוי ליטול חלק במפגש מול הירוקים, כחלק מהרצון של המאמן לשלבו. גם לירן רוטמן ושלום אדרי ייאבקו על חולצת ההרכב לקראת המשחק הבא, אבל בינתיים אמורים לפתוח על הספסל.פלומיין. משחק נוסף ביציע, הפעם מסיבות רפואיות (אריאל שלום)


רוני לוי לא דיבר על כך עם השחקנים, אבל באסיפה אמר להם כי "מי שלא משחק יצטרך להוכיח את עצמו. העונה עוד ארוכה, מי שיעבוד קשה ישחק". בנוסף, לוי הבהיר להם כי רק מי שימלא אחר הדרישות שלו בנוגע למשחק הלחץ ומשחק ההגנה ייקח חלק ברוטציה. אחד השחקנים אמר אתמול: "יש מעין מחסום פסיכולוגי בטדי, אבל אני מאמין שמול כפר סבא נפתור את זה. יש לקבוצה הזאת המון ביטחון, בטח אחרי המשחקים האחרונים. ניצחון רביעי ברציפות ישדר שאנחנו רצים עד הסוף. מטרות הן לא דבר שצריך לדבר עליו כרגע. פשוט להתקדם ממשחק למשחק".

הרכב משוער: איתמר ניצן; אנטואן קונטה, דיוגו ורדסקה, אור זהבי (טל בן חיים), מקס גרצ'קין; תמיר עדי, עלי מוחמד, דן איינבינדר, גדי קינדה, ליוואי גרסיה; שלומי אזולאי.


לוי. מנסה לשמור על דריכות בקרב שחקניו (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ