תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

איביץ' על הסעיף בחוזהו: "נצטרך לראות אם השאיפות יהיו דומות"

קריית שמונה - מכבי תל אביב 1:0
מאמן מכבי תל אביב דיבר על עתידו בסרביה: "יש לי חוזה עד 2020, ניתן להאריך אותו אם שני הצדדים יהיו מרוצים". וגם: השיא העולמי ששברה הקבוצה ומירוץ האליפות
"החוזה שלי במכבי תל אביב מכיל סעיף שאומר כי ניתן להאריך אותו באופן אוטומטי אם שני הצדדים מרוצים ומסכימים לכך". הדובר הוא ולדימיר איביץ', מאמן האלופה, שהתייחס לעתידו בסרביה.

איביץ' הוסיף: "יש לי חוזה במכבי תל אביב עד קיץ 2020 ורק הזמן אם יגיע אם הסעיף יופעל. אני יכול לומר שזה מועדון עם שאיפות גדולות וכך גם השאיפות שלי.  נראה אם ​​השאיפות שלנו יהיו דומות כשיגיע הזמן לדבר על הפעלת הסעיף".

על כך שהקבוצה לא ספגה 1,083 דקות ליגה ברציפות: "לא ידעתי שאנחנו קרובים לשבור את השיא העולמי למשחקים ללא ספיגה מפתיחת עונה. אחרי המשחק בקריית שמונה זה נאמר לי על ידי הכתבים. הייתה שמחה גדולה בחדר ההלבשה, אך שיאים הם חשובים רק כאשר מנצחים. זה בכלל לא עבר לי בראש לפני המשחק. השיאים הם לא הדבר הכי חשוב מבחינתי - לא בעונה שעברה ולא העונה. מבחינתי, המשחק הקרוב הוא תמיד הדבר הכי חשוב. אנחנו רוצים לנצח בכל משחק. לעתים קרובות אנחנו גם מצליחים ואז נשברים כל מיני שיאים".


על תואר האליפות: "הדרך עוד ארוכה. נותרו לנו 15 משחקים ורק אז יתחיל הפלייאוף. אסור לנו אפילו לחשוב על כך שאנחנו קרובים להשלים את המלאכה, יש לנו המון מה לשפר".


איביץ' התייחס גם לצמד המשחקים הקרובים ודיבר על הדרבי: "נשארו לנו שני משחקים עד סיום הסיבוב הראשון. המשחק נגד הפועל הוא דרבי, כמו בין פרטיזן לכוכב האדום בלגרד ואני בטוח שהרצף שלנו יכול להימשך. אין משחקים פשוטים ואנחנו נערכים לכל משחק מחדש".


ימשיך במכבי תל אביב גם בעונה הבאה? ולדימיר איביץ' (מאור אלקסלסי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ