תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מכבי חיפה תארח לעיני 20,000 צופים, שאר הקבוצות בדרך לפתרון

סמי עופר סמי עופר | מאור אלקסלסי
המנהלת הגיעה לסיכום לפיו כל קבוצה בפלייאוף העליון תכין תוכנית מותאמת לאצטדיונה, במטרה להגדיל את כמות הצופים. הירוקים כבר קיבלו אישור לקראת משחק הגביע נגד ב"ש
יומיים אחרי שבהלת נגיף הקורונה בישראל הובילה לדחיית משחק גביע המדינה בין מכבי חיפה להפועל באר שבע ולעריכת משחקי ספורט נוספים תחת מגבלה של 5,000 צופים ו/או עריכת משחקים ללא קהל כלל, כפי שקרה להפועל ירושלים במשחק ליגת האלופות בכדורסל נגד פריסטרי, היום (שישי) נראה שמנהלת הליגות ומשרד הבריאות החלו לספק פתרון למצב.

בעקבות פניית מנהלת הליגות למשרד הבריאות, החלו ביממה האחרונה קבוצות הפלייאוף העליון בעבודה מיידית ומאומצת שמטרתה ביצוע התאמות, כל קבוצה מכינה תוכנית אישית למשחקי הבית שלה, כשהמטרה היא להגדיל את כמות הקהל בכל משחק, תוך מתן מענה מלא לדרישות משרד הבריאות ולשלום האוהדים. לפי הודעת המנהלת ,"כחלק מכך, יתבצעו בכל אצטדיון התאמות מיוחדות לרבות חלוקה מחודשת בתוך היציעים/גושים, התייחסות להגעת ולפיזור הקהל וכיו״ב. כל קבוצה תכין תוכנית ייחודית בהתאמה לאצטדיונה הביתי וליציעים השונים אשר תבדק ותאושר בנפרד על ידי משרד הבריאות בהתאם למגבלות השטח השונות".

נכון לכתיבת שורות אלו, התוכנית הראשונה שאושרה הינה של קבוצת מכבי חיפה, עבור קיום משחקיה באצטדיון סמי עופר. בהתאם לכך אישר משרד הבריאות כי כמות הצופים אשר יוכלו להגיע לצפות במשחקי הקבוצה, נכון למועד זה, היא 20,000 איש וזאת כבר החל ממשחק רבע גמר גביע המדינה מול קבוצת הפועל ב״ש אשר ייערך ביום שני הקרוב (9.3.2020). יש לציין כי לאוהדי הפועל באר שבע יוקצו 2,000 כרטיסים והשאר, 18,000, יוקצו למכבי חיפה.אצטדיון בלומפילד. גם מכבי ת"א ושאר הקבוצות יגיעו להסדר (אריאל שלום)


יו״ר המנהלת ארז כלפון מסר: ״אני מודה למשרד הבריאות בראשות המנכ״ל משה בר סימן טוב והמשנה למנכ״ל פרופסור איתמר גרוטו אשר התפנה בשעות לא קונבנציונליות על כל עיסוקיו הרבים בימים אלה, על מנת לאפשר לציבור אוהדי הכדורגל להמשיך להגיע למשחקים תחת המגבלות הקיימות ולשמור על שגרת היום יום ככל שניתן. אנו נמשיך להיות קשובים להנחיות משרד הבריאות ולשתף פעולה באופן מלא, על מנת לשמור על שלום אוהדי הכדורגל והעוסקים בענף כולו.

"אנו מקווים כי במהלך השבוע הבא יאושרו התאמות לקבוצות נוספות וכך כמות גדולה יותר של אוהדי כדורגל והקבוצות השונות יוכלו להנות מחווית משחקי הפלייאוף העליון, אני רוצה לנצל הזדמנות זו ולקרוא לשחקנים, האוהדים והמועדונים לשמור ולבצע את הנחיות משרד הבריאות במלואן", סיכם כלפון.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ