תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מכבי חיפה מתאמנת בקבוצות, בלבול: "המצב לא קל ולא נעים"

מכבי חיפה - הפועל באר שבע 2:1
במכבי חיפה מנסים לגבש תכניות עבודה תחת ההנחיות החדשות ולכל אימון מגיעים 10 שחקנים בלבד, במטרה למנוע מכל שחקני הסגל להיפגש: "המטרה לשמור את השחקנים בכושר", אמר המאמן לאתר הרשמי
לאחר מספר ימי מנוחה ולאור ההנחיות החדשות של משרד הבריאות, מכבי חיפה שבה היום לאימונים במתכונת חדשה: עד 10 שחקנים מגיעים לכל אימון, ללא שום מגע פיזי בין השחקנים. במכבי חיפה יקבלו מדי יום החלטה כיצד לנהוג באימונים, כמובן שהכל בכפוף להתפתחויות וההנחיות המתעדכנות.

הצוות המקצועי והצוות הרפואי החליטו כי השחקנים יחולקו לשתי קבוצות, כאשר הקבוצה הראשונה הגיעה ב-10 בבוקר והקבוצה השנייה של השחקנים ב-13:00, במטרה לבצע הפרדה מלאה. בין השאר מתכוונים לעבוד בימים האלה על כושר גופני, אירובי, טכניקה ובעיטות לשער. בחיפה גם מבינים כי ההנחיות עשויות להחמיר לאור המצב במדינה וכל שחקן יקבל תכנית אישית לעבוד איתה בביתו.

מאמן הקבוצה, מרקו בלבול, התייחס למצב החדש והלא פשוט, ואמר לאתר הרשמי: "נכון, זה לא קל ובטח לא נעים, אבל אנחנו נעשה הכל לשמור על הכללים. המטרה היא לשמור את השחקנים כמה שיותר בכושר משחק". הבלם עפרי ארד הוסיף: "אנחנו נשמעים לכל ההוראות. זה לא פשוט המצב הזה, אבל מנסים להסתדר ולקיים עד כמה שאפשר את שגרת האימונים".ווילדסחוט והירוקים באימון. שומרים על שני מטר (מכבי חיפה, האתר הרשמי)


מעבר לכך, בצוות הרפואי חידדו את הנחיות משמעותן לשמור על היגיינה וגם לשמור על הבריאות ולעדכן על כל התפתחות את הצוות. "מי שמרגיש תסמינים או מרגיש פחות טוב אז שלא יגיע כלל למתחם ויעדכן את הצוות הרפואי", אמרו במועדון לשחקנים.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ