תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

עופרי ארד: "הרגע הכי גדול העונה? שנים רציתי לנצח דרבי"

עפרי ארד | אודי ציטיאט
בלם מכבי חיפה התראיין לאתר הרשמי וסיפר כיצד הוא שומר על כושר בימים אלה, נזכר בהופעת הבכורה, דיבר על הקשר עם האוהדים וחשף את מי הוא אוהד: "מאמין שאני מספיק טוב כדי לשחק בהרכב"
בניסיון לשמור על קשר עם אוהדי הקבוצה בפגרת הקורונה הארוכה ובניסיון להקליל קצת את האווירה ואולי להעביר את הזמן לחובבי הכדורגל בבידוד בביתם, מכבי חיפה הפנתה את אוהדיה בסוף השבוע לעמוד האינסטגרם של הקבוצה, שם התאפשר להם להפנות שאלות לבלם הקבוצה, עופרי ארד הצעיר.


הבוקר (שני) פרסמה מכבי חיפה את הסרטון בו ארד עונה לשאלות האוהדים ובין השאר הוא מתייחס לשמירה על כושר במהלך הפגרה הכפויה עקב וירוס הקורונה, סיפר על הופעת הבכורה שלו בליגת העל בשנה שעברה וגם על המודל שלו לחיקוי.

תחילה סיפר ארד כיצד הוא שומר על כושר בימים אלה: "אני רץ ברחוב, עושה אימוני כוח בבית ואימוני כדורגל אם אין אנשים במגרש. זה מאוד חשוב לשמור על הכושר בתקופה כזו, כי קל לאבד את הכושר ואין לדעת מתי הכל יחזור".

טעויות בזמן משחק: "זה חלק מהכדורגל, הכל בסדר. אני בא לשחק את המשחק שלי ולתת את הכי טוב בשביל הקבוצה, מתוך אמונה שאני מספיק טוב כדי לשחק בהרכב"."מספיק טוב כדי לשחק בהרכב". ארד (מאור אלקסלסי)


הרגע הכי גדול שלו העונה: "הדרבי, כמובן. שנים שחיכיתי לשחק בדרבי ואחרי שלוש תוצאות תיקו, הכל התפרץ עם 0:3. זה הרגע הכי גדול שלי אחרי שנים שרציתי לנצח דרבי".

על הופעת הבכורה: "לא הכינו אותי שאני הולך לפתוח, זה היה חלום שהתגשם שבא לי בהפתעה. עבדתי מאוד קשה כדי להגיע לרגע הזה, והגעתי אליו מוכן. כשעליתי לכר הדשא אמרתי לעצמי שזו הזדמנות שאני לא אפספס ואני שמח שאני זוכה לשחק מדי שבוע".

תרומת הקהל: "האוהדים הם חלק בלתי נפרד מאיתנו, השחקן ה-12 שלנו. השנה במיוחד ראו בכל האצטדיונים שיש טירוף וכל מגרש מרגיש כמו משחק בית".


הפך לשחקן קבוע בהרכב של בלבול (מאור אלקסלסי)

היותו קפטן הנבחרת הצעירה: "זה כבוד גדול, גאווה למשפחה ובעזרת השם זה יקרה גם בבוגרת".

מודל לחיקוי וקבוצה אהודה בחו"ל: "סרחיו ראמוס. הוא שחקן ורסטילי, מנהיג, משהו שלשם אני שואף. בחו"ל אני אוהד את מנצ'סטר יונייטד עוד מתקופת כריסטיאנו רונאלדו - מאז אני לא משחרר".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ