תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קפטן מכבי חיפה בנוער: "אליפות ראויה ומוצדקת מאין כמוה"

מאור לוי | מכבי חיפה, האתר הרשמי
מאור לוי, שבעונה הבאה צפוי להשתייך לקבוצה הבוגרת, סיפר לאתר הרשמי על הזכייה בתואר אחרי שההתאחדות ביטלה את עונת 2019/20: "11 נקודות מהמקום השני אומרות הכל". וגם: ההתרגשות לקראת העונה הבאה
אחרי שההתאחדות לכדורגל הכריזה אתמול (שני) על סיום עונת 2019/20 בליגות החובבניות בישראל והכתרת כל המוליכות לאלופות ו/או עולות ליגה בעקבות מגפת הקורונה, במכבי חיפה התרגשו מכך שקבוצת הנוער שלהם רשמית הוכתרה לאלופת המדינה ובעונה הבאה שוב תנסה את מזלה בליגת האלופות לנוער.

הבוקר פרסמו באתר הרשמי של הירוקים ראיון עם קפטן הקבוצה, מאור לוי שבעונה הבאה צפוי להשתייך לסגל הקבוצה הבוגרת של מרקו בלבול לאחר שלוש שנים בקבוצת הנוער: "היינו ראויים לתואר מהתחלה ועד הרגע שהכל נקטע", הוא אומר בגאווה, "זה תואר ראשון שאני גם חלק מאוד משמעותי ממנו וזה בשבילי כבוד גדול. אני חייב להגיד שבלי הכימיה הנהדרת עם כל השחקנים זה לא היה עובד. זו ללא ספק אליפות של יכולת קבוצתית עבודה מאוד קשה".

אמנם העונה טרם הושלמה, אבל מכבי חיפה היה יתרון אדיר בפסגה, היא הובילה ב-11 נקודות על פני הפועל תל אביב שבמקום השני ולא היה ספק שבמוקדם או במאוחר היא תזכה באליפות: "זו הייתה עונה לא פשוטה. זה אולי נראה קל, אבל כל משחק עבדנו קשה. היינו רעבים מאוד, ידענו שיש רף ציפיות מאוד גבוה והלחץ היה בהתאם. מי שחושב שאין לחץ בנוער וציפיות גבוהות, לא שיחק במכבי חיפה. אבל המסר הכי חשוב שהאליפות היא ראויה ומוצדקת מאין כמוה. מהרגע הראשון לקחנו את ההובלה ולא הסתכלנו אחורה. זה היה עניין של זמן עד שהאליפות תהיה שלנו. 11 נקודות מהמקום השני אומרות הכל".מאור לוי. בעונה הבאה בבוגרים (באדיבות האתר הרשמי של מכבי חיפה)


המעבר לקבוצת הבוגרים: 
"אני נפרד השנה מהנוער ואין טעם מתוק יותר להיפרד עם אליפות. יש פה חבורה של גברים ושחקנים נהדרים שיצליחו בעתיד. אני, עוד לפני משבר הקורונה, התחלתי להתאמן עם הבוגרים באופן מלא ואני מתרגש מכל אימון לצד כל השחקנים בבוגרים. להיות בחדר הלבשה שם מרגש אותי. אני מאוד מתגעגע לחזור לאימונים. קיבלו אותי בצורה נהדרת ואני מרגיש חלק בלתי נפרד מהקבוצה. אעבוד הכי קשה שאפשר כדי לקבל הזדמנות".


סיכום עונת 201920:
 "בתחילת השנה קיבלתי את סרט הקפטן וכשחקן חריג בקבוצה, ידעתי שאני אמור להוביל וכל הציפיות הם בעיקר ממני לסחוב את כולם. לצערי הרב גיליתי העונה שיש לזה צד חיובי שאתה באור הזרקורים וגם שלילי. את האירוע הזה והמקרה הזה אני לא מתכוון לשכוח אלא ללמוד ממנו כל יום, כל דקה איך להתמודד עם תסכול רגעי, כעס תוך כדי משחק. אני למדתי ולומד להתמודד. התמודדתי עם זה בצורה הכי טובה שיכולתי, עם הרבה עזרה מהמועדון. אני חושב שהאליפות הזו היא גם גושפנקה לכך שעמדתי בציפיות ובמבחנים והפנים קדימה למבחנים הבאים".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ