תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בית"ר ירושלים קוראת לאוהדיה לא להגיע למשחק האימון בנתניה

בית"ר ירושלים קיימה אימון מלא
הקבוצה ערכה אימון מלא הכולל מגע, לאחר שכל השחקנים נבדקו על ידי חובש "איחוד והצלה" וקיבלו אישור לעלות לדשא. אוחנה הגיע וחידד את הנחיות הבידוד, בקבוצה הפצירו באוהדים לא להגיע למפגש ביום חמישי
בשעה טובה ומשמחת, קבוצות ליגת העל שבו הבוקר (ראשון) לאימונים מלאים, הכוללים מגע, במטרה לשוב לכושר ככל שניתן לקראת חידוש העונה בעוד כשלושה שבועות. גם שחקני בית"ר ירושלים הגיעו הבוקר לבית וגן וזכו למציאות מוכרת, אחרי שעברו בדיקות חום על ידי חובש של "איחוד הצלה" שאישר כי כולם כשירים להיכנס למתחם האימונים ולעלות לכר הדשא.

מי שעוד הגיע לאימון הקבוצה הבוקר הוא יו"ר הקבוצה, אלי אוחנה, שערך שיחה עם השחקנים והבהיר כי הם מחויבים לעמוד בנהלים וביקש מהם לשים לב להיכן הם מסתובבים. כמו כן חידד אוחנה את עניין הבידוד בבתים: "מהיום אתם נכנסים לבידוד ואני מצפה מכולם לשמור על הכללים ולהישמע להנחיות. זה לא פשוט, אבל אנחנו סומכים עליכם".

לאחר מכן יצאה הקבוצה לאימון. השחקנים החלו לרוץ ביחד, לתרגל טקטיקה ועבודה הן על ההגנה והן על התקפה. מיד לאחר מכן עבר האימון לתרגולי הנעת כדור, כולל גליצ'ים (אליהם השחקנים הודו שהתגעגעו, סיפרו בקבוצה), עימותים אוויריים ופיזיים ולסיום משחקון.


הקבוצה תערוך אימונים במהלך כל השבוע הקרוב, כשביום חמישי תפגוש למשחק אימון את מכבי נתניה בנתניה. לאחר שעשרות אוהדים הגיעו לאימון בסוף השבוע, במועדון הדגישו: "אנו מפצירים מהאוהדים שלא להגיע לאצטדיון, שכן הוא יהיה סגור ולא תתאפשר כניסת קהל עקב מגבלות הקורונה".ורד וממן בבית וגן (דוברות בית"ר ירושלים)


שלומי אזולאי, הבוקר באימון (דוברות בית"ר ירושלים)


בבירה מתרגלים למציאות מוכרת (דוברות בית"ר ירושלים)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ