תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ויטור וז'וסוואה קיצצו מחצית משכרם ויישארו בב"ש בעונה הבאה

מיגל ויטור, ז'וסוואה | מאור אלקסלסי
רשמי: צמד הפורטוגלים הסכים להפחית 50% וימשיך בבירת הנגב ב-2020/21. אבוקסיס: "גילו מנהיגות", רחמים: "אין לי ספק שיתר השחקנים ילכו באותה הדרך". הקשר יקבל את החולצה מס' 10, שהייתה שייכת לברדה: "כבוד"
הפועל באר שבע הודיעה היום (חמישי) כי הגיעה להסכמות עם קפטן הקבוצה מיגל ויטור והקשר ז'וסוואה פשקיירה על המשך דרכם במועדון גם בעונת המשחקים הבאה, לאחר ששני השחקנים הסכימו לקצץ כמחצית משכרם לעונת 2020/21. בבאר שבע קיימת הערכה רבה לשניים לאור ההבנה שגילו. על החלטת המועדון לדרוש קיצוץ של 50% פורסם כאן לראשונה.

מיגל ויטור, שהצטרף לקבוצה ביוני 2016, הפך לאחד העוגנים המשמעותיים של הקבוצה ולאחרונה אף קיבל את סרט הקפטן. לאור ההערכה למיגל ולהבנה שגילה, הובטח לו כי אם יקבל הצעה גבוהה משמעותית משכרו לפני הקיצוץ, המועדון לא יעמוד בדרכו.

באשר לז'וסוואה, מימוש האופציה להארכת חוזהו לעונה הבאה התאפשר לאור הבעת רצונו של השחקן להמשיך את דרכו במועדון חרף הקיצוץ המשמעותי בשכרו. השחקן, שהגיע בתחילת העונה הנוכחית, הפך במהרה לאחד השחקנים הדומיננטיים והאהובים בקבוצה.


ויטור וז'וסוואה. ימשיכו בבירת הנגב (דני מרון)
ויטור וז'וסוואה. ימשיכו בבירת הנגב (דני מרון)


מיגל ויטור מסר לאחר הסיכום: "הפועל באר שבע, האוהדים, השחקנים והעובדים נכנסו לי כולם ללב. בחודש הבא אציין 4 שנים להגעתי למועדון, בהן אני מקבל אהבה אינסופית, חום ותמיכה בכל מקום בעיר. חוויתי פה רגעים היסטוריים עבורי ועבור המורשת המפוארת של המועדון, לצד רגעים שהיו קשים לי מאוד ברמה האישית. לעולם לא אשכח מה המועדון נתן לי בתקופות קשות, בהן נפצעתי ועתידי לא היה ברור. קיבלתי תמיכה וחיזוקים, שעזרו לי לחזור לעצמי ולחוות הישגים מופלאים עם חבריי. אני שמח להמשיך את דרכי במקום שהפך עבורי לבית ובטוח שיחד עם חבריי נמשיך למצב את המועדון כמועדון גדול, חזק ומפואר".

מנכ"ל המועדון אסי רחמים בירך: "זהו סיכום משמעותי ואין לי ספק שאם יתר השחקנים ילכו באותה הדרך נוכל ביחד עם הקהל האדיר שלנו להעמיד קבוצה איכותית, שתתמודד בצמרת הכדורגל הישראלי".

מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס, הביע גם הוא שביעות רצון: "זו תקופה בה כולנו נדרשים להיות אגרוף אחד ולהמשיך לצעוד יחד להישגים. אני שמח על הצעד בו גילו השחקנים מנהיגות ושמו לנגד עיניהם את טובת המועדון. שניהם שחקנים משמעותיים ואני מברך על הסיכום".

עוזר המאמן אליניב ברדה: "אני יודע שכאשר ז'וסוואה הצטרף אלינו בקיץ שעבר, היה לו חשוב ללבוש את המספר 10. אני חושב שאין זמן מתאים מזה, לאור הצעד שעשה, לראות אותו עם המספר 10 על הדשא".

ז'וסוואה עצמו העלה פוסט לאינסטגרם וכתב: "אני רוצה להודות לכולם במועדון ובמיוחד לאסי ולצוות המקצועי, שהאמינו בי לא רק כשחקן אלא גם כאדם. אני רוצה גם להודות לחבריי לקבוצה, שעוזרים לי להשתפר ככדורגלן מדי יום. זה כבוד ענק עבורי לשמוע כאלה מילים יפות מאגדה כמו ברדה ואני חייב להגיד שזה מיוחד מאוד לקבל ממנו את החולצה מספר 10 המפורסמת. לכן אני רוצה להבטיח גם לו וגם לכל האוהדים, אני אראה לכם בכל יום כמה אני מכבד את המספר שלו. תודה לאוהדים על התמיכה שקיבלתי מאז שהגעתי לישראל, נחזור חזקים יותר ונזכה בהרבה תארים יחד! תודה".

אבוקסיס. מרוצה מהמנהיגות של הפורטוגלים (מאור אלקסלסי)
אבוקסיס. מרוצה מהמנהיגות של הפורטוגלים (מאור אלקסלסי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ