לפרוטוקול בלבד: 0:0 בין מכבי תל אביב לסכנין

לפרוטוקול בלבד: 0:0 בין מכבי תל אביב לסכנין מכבי תל אביב | דני מרון
הכתובת הייתה על הקיר: מוליכת ליגת העל עלתה לחצי גמר גביע המדינה לאחר משחק נטול אירועים משמעותיים. יונתן כהן הורחק (40). איביץ' ודרסיליה עלו בהרכבים משניים אחרי שההתמודדות הוכרעה כבר במפגש הראשון
מכבי תל אביב הצטרפה לבני יהודה והבטיחה את מקומה בשלב חצי גמר גביע המדינה, לאחר שסיימה בתיקו 0:0 מול בני סכין בגומלין רבע הגמר שהתקיים הערב (שלישי) בנתניה. כזכור, הצהובים סגרו את הסיפור כבר במפגש הראשון כשניצחו בחוץ 1:4.

לאחר הניצחון המבטיח במפגש הראשון נראה ששתי הקבוצות די השלימו עם העלייה של מכבי תל אביב ועל זה יעידו ההרכבים המשניים של השתיים שהיו עמוסים בשחקנים מחליפים. המשחק התנהל ברובו על מי מנוחות וניכר היה שסכנין לא באמת מאמינה שהיא יכולה לדגדג את מכבי תל אביב.


המחצית הראשונה הבליטה שני שחקנים. בצד הצהוב היה זה יונתן כהן, האיש החם תרתי משמע שהרבה לסכן את שערו של  מתן עמבר הצעיר. אבל  בדקה ה-40 הוא ספג את הכרטיס הצהוב השני שלו והותיר את הצהובים עם עשרה שחקנים על הדשא ואיביץ' אחד בהלם.

החיסרון המספרי של המארחת לא באמת גרם לשינוי במשחק של סכנין במחצית השנייה, ונראה היה שדרסיליה רק רצה לשמוע את שריקת הסיום, אחרת אי אפשר להסביר את העובדה שהקבוצה מהמגזר כמעט ולא הגיעה לרחבה של מכבי תל אביב. מאור קנדיל עוד יכול היה לנפק שער לרפואה בדקה ה-84 אבל החמיץ נגיחה מתוך הרחבה.אבי ריקן בפעולה (דני מרון)

מכבי תל אביב ממשיכה בעונה האדירה שלה ונראה שהשנה היא מכוונת לטרבל. מנגד, בבני סכנין יוכלו כעת לרכז את כל המאמצים כדי לנסות ולהישאר בליגת העל. הקבוצה של דרסיליה נמצאת במקום האחרון בטבלה ורחוקה חמש נקודות מחוף מבטחים.    
 

הרכבים
מכבי תל אביב: דניאל טננבאום, מאור קנדיל, איתן טיבי, שרן ייני, ז'איר אמאדור, אופיר דוידזאדה, רוסלן ברסקי, אבי ריקן (אלי דסה 82), יונתן כהן, ארון שוינפלד, איתי שכטר (דור מיכה 71).

בני סכנין: מתן עמבר, עלי אבו ריא (מוחמד חליאלה 59), מארון גנטוס, עלי עותמן (חסן חילו 72), אמיר נסאר (איהב גנאים 68), אלכסנדר סטצנקו, בשיר בהגאץ, איהאב שאמי, אוסמה חלאיילה, ישראל זגורי, מוחמד כליבאת.

אוהדי מכבי תל אביב (דני מרון)


שוער המשנה דניאל טננבאום בהופעת בכורה בהרכב של איביץ' (דני מרון)

המשחק נפתח עם שליטה של הצהובים במגרש, אבל דווקא ההזדמנות הראשונה הגיעה בדקה ה-4 מרגליו של אלכסנדר סטצנקו מסכנין שמ-30 מטרים הניף את רגל ימין ובעט מעל שערו של טננבאום. המשחק המשיך להתנהל על מי מנוחות ומכבי תל אביב עדיין ללא בעיטה למסגרת.


בשיר בהג'את בפעולה (דני מרון)

מתן עמבר הציל בדקה ה-23 את האורחת מספיגה לאחר שאבי ריקן קיבל כדור טוב מאיתי שכטר בתוך הרחבה ובעט לצד ימין אבל לא מספיק מדויק.
שתי דקות מאוחר יותר, ועמבר הוא כבר איש המשחק עד כה, כאשר התעופפות נהדרת של השוער הצעיר לבעיטה אדירה של יונתן כהן שמחוץ לרחבה בעט עם רגל שמאל בצורה אדירה.


דקות נדירות העונה לאיתן טיבי שפתח בהרכב (דני מרון)

האורחת שולטת בהחזקת הכדור באופן בולט ויונתן כהן הוא האיש החם, אבל בינתיים עד עכשיו, 33 דקות לתוך המשחק, הצהובים לא מצליחים לתרגם את השליטה שלהם ליתרון. בדקה ה-35 יונתן כהן המשיך ללהטט בהגנת סכנין ,העביר את הכדור לשוינפלד שבעט כדור מעל המשקוף.

בדקה ה-38 ארז פפיר אכל את הנפילה של שכטר ושרק לבעיטה חופשית על סף הרחבה. מכבי תל אביב קיבלה הזדמנות מצוינת אותה יונתן כהן לא השכיל לנצל, כאשר בעט גבוהה מעל השער של עמבר. דקה 40, יונתן כהן קיבל כרטיס אדום לאחר עבירה מטופשת שלו שזיכתה אותו בצהוב השני, וזאת לאחר שאת הכרטיס הראשון קיבל על דיבורים מיותרים עם השופט. הצהובים הפסידו את השחקן הטוב ביותר שלהם באופן מפתיע, ונותרים עם עשרה שחקנים.


ראה את הכרטיס האדום. יונתן כהן (דני מרון)

למרות החיסרון המספרי המחצית השנייה נפתחה בדיוק כפי שהסתיימה הראשונה. ארון שוינפלד היה הראשון לבחון את ערנותה של האורחת עם בעיטה מתוך הרחבה בדקה ה-47 שנבלמה על ידי ההגנה.


בהיעדרו של יונתן כהן צריך לקחת את המושכות בהתקפה. ארון שוינפלד (דני מרון)

כבר מעל 20 דקות לתוך המחצית הראשונה, וסכנין לא הצליחה לתרגם את יתרונה המספרי במגרש, והמשחק הפך לסוג של גארבז' טיים במחצית השנייה כאשר שני השוערים מובטלים בשני צידי המגרש. בדקה ה-77 התקפה נדירה של מכבי תל אביב כאשר כפיר דוידזאדה העביר כדור רוחב מדויק לריקן שבעט חזק מ-17 מטרים אבל הכדור חלף מעל השער.


נכנס בדקה ה-71 על חשבונו של שכטר. דור מיכה (דני מרון)

בדקה ה-84 היה זה מאור קנדיל שהיה צריך להעלות את המארחת ליתרון לאחר קרן מצוינת של רוסלאן ברסקי לאזור רחבת החמש, אבל המגן המצוין נגח החוצה.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ