ראשי נתניה וחדרה ייפגשו, סגל: "כרגע יש שתי אופציות"

מכבי נתניה - בית"ר ירושלים 1:3
לאחר התקדמות בשיחות בין שתי הקבוצות, ההערכה היא שחצי הגמר ייערך בנתניה. אוהדי היהלומים יישבו ביציע המזרחי ואף צפויים לקבל מאות בודדות מהיציע המערבי. ההתאחדות עודדה את הפגישה. הבעלים שפך אור ברשתות
לאחר הצעתה של ההתאחדות לכדורגל לקיים את משחק חצי גמר גביע המדינה בין מכבי נתניה להפועל חדרה באיצטדיון העירוני בנתניה, לספורט1 נודע שמחר (רביעי) בשעות הבוקר צפויה פגישה בין ראשי הקבוצות על מנת להגיע לפשרה ולקיים את המשחק בנתניה.

כזכור, הבעלים אייל סגל הצהיר בתכנית הספורט של רדיו 103FM כי באופן עקרוני, רצונו הוא שהמשחק יתקיים בטדי במה שתהיה מעין חגיגה לקהל, אך מאחורי הקהל וכפי שפרסמנו, בנתניה הסכימו לארח בנתניה רק אם יקבלו לרשותם יציע שלם ועוד כרטיסים נוספים שינוכו מ-2500 הכרטיסים אשר דורשת ההתאחדות לכדורגל באירועים מהסוג הזה.


כעת נודע שהניסיונות לתיווך בין הצדדים התקדמו ולפי המתווה המסתמן, ההצעה שהוגשה היא שאוהדי נתניה יישבו ביציע המזרחי (7,000 מושבים) ועוד מאות בודדות של כרטיסים נוספים יהיו לשימוש האוהדים, ככל הנראה ביציעי הכסף והכבוד.

האצטדיון בנתניה. "לטדי יבואו פחות אוהדים" (אריאל שלום)
האצטדיון בנתניה. "לטדי יבואו פחות אוהדים" (אריאל שלום)


מחר בבוקר, כאמור, יפגשו ראשי הקבוצות ביוזמת ההתאחדות כשאת נתניה ייצג המנכ"ל ניב גולדשטיין ומרבית ההערכות הן שהשחק אכן יתקיים בנתניה, לאחר לחץ מצד שתי הקבוצות.

"גם חדרה יודעים שאמנם הם יקבלו פחות מושבים מאיתנו למשחק, אבל עדיין כמות האוהדים שתגיע לאיצטדיון בנתניה יכולה להגיע ל-4000-4500 לעומת טדי לשם הם יביאו פחות אוהדים" אמרו בנתניה.

מאוחר יותר גם הבעלים התייחס אייל סגל התייחס לנושא בקבוצת האוהדים בפייסבוק ולמעשה אישר את הפרסום בספורט1: "בבה"ד1 זה נקרא "לאנוס את המפה", בנתניה קוראים לזה, "שעשועי מספרים. "12/15/20, כל מספר בינגו. ובפועל, למשחקי חצי הגמר האחרונים הגיעו בין 8,000 ל1,0000 צופים, תלוי את מי שואלים. והמשחקים נערכו בר"ג ובשעה סבירה (בגלל ההצגה הכפולה), שהפכה לחגיגה משפחתית מורחבת. לטדי ב-20:30-21:00, לא תגיע הכמות הזו ובטח ובטח פחות ילדים ומשפחות. כששאלו את דעתי, הייתי בעד הצגה כפולה, אך היציע הדרומי בטדי בשיפוץ ולכן הכמות הנותרת לא מאפשרת הצגה כפולה. סמי עופר לא אופציה מבחינת ההתאחדות (הגמר ייערך שם).ולכן, כרגע יש שתי אופציות, טדי או נתניה, בשני המקרים משחק אחד באותו ערב".


 אייל סגל (דני מרון)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ