תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

צפו: האוהדים סגרו את הרחוב, אברמוב הזמין את גלבאן

אוהדי בני יהודה
בני יהודה בטירוף. כמיטב המסורת נסגר רחוב האצל לתנועת רכבים. תהלוכת עידוד תלווה את האוטובוס מהיציאה משכונת התקווה ועד לכביש צפונה לכיוון חיפה. גם שחקני העבר ששיחקו בגמר נגד מכבי נתניה ב-1978 יגיעו
הטירוף בשכונת התקווה לקראת גמר הגביע נגד מכבי נתניה הערב הגיע לנקודת רתיחה. שחקני הקבוצה יגיעו בסביבות השעה 12 בצהריים למתחם האימונים בשכונת התקווה, ומשם תצא הקבוצה לבית מלון בחיפה, בו תשהה עד מועד המשחק ושם גם תיערך האסיפה המסכמת של המאמן יוסי אבוקסיס לקראת המשחק.

כ-12 אלף אוהדים הכתומים, שהבטיחו קרנבל כתום ביציעי סמי עופר, מתכננים הפקת ענק שתכלול תפאורה שהוכנה במיוחד ומאות דגלים בצבע כתום שיחולקו ביציעים. בשעות האחרונות הגיעו מאות אוהדים לרחוב האצ"ל בשכונת התקווה, וכמיטב המסורת במשחקי הגמר הקודמים של בני יהודה, סגרו את הרחוב לתנועת רכבים והם מתכננים תהלוכת עידוד שתלווה את אוטובוס הקבוצה מיציאתו משכונת התקווה ועד שיעלה על הדרך צפונה לחיפה. כבר אמש הגיעו כ-500 אוהדים לאימון המסכם, הדליקו אבוקות, רימוני עשן וזרקו חזיזים, כדי להטריף את השחקנים לקראת המשחק הגדול.

גם במועדון עצמו מורגשת תכונה מיוחדת והבעלים ברק אברמוב הזמין באופן אישי את הקשר פדרו גלבאן, ששיחק במועדון ואף היה חלק מסגל הקבוצה, שזכתה בגביע בעונת 2016/17. בנוסף הוזמנו לגמר גם שחקני העבר של המועדון, שנטלו חלק בגמר הגביע נגד מכבי נתניה, בשנת 1978, כאשר בין השמות המיתולוגיים נמצאים אהוד בן טובים, אבינועם מליחי, יורם אורנשטיין, דוד סלמן ורמי לוי שאף אימן בעבר את קבוצת הנוער והקבוצה הבוגרת של המועדון.פדרו גלבאן. הוזמן לגמר יחד עם עוד שחקני עבר גדולים (אסף קליגר)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ