תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רק זובאס ומורי זכאים, אך מענקי זכייה בגביע ישולמו לכולם

דן מורי | דני מרון
בעלי בני יהודה החליט שעל אף העובדה שרק בחוזיהם של הבלם והשוער יש בונוס על העפלה לאירופה או השגת תואר, כלל השחקנים יזכו לתשלום. הליטאי בראיון לספורט1: "ידעתי שאם אעצור פנדל, אנחנו נזכה"
לילה חגיגי עבר על קבוצת בני יהודה, שזכתה אמש (רביעי) בגביע המדינה אחרי ניצחון דרמטי על מכבי נתניה בתום דו קרב פנדלים שהסתיים בתוצאה 4:5, לאחר שהשוער הליטאי, אמיליוס זובאס, הצליח להדוף את הבעיטה החמישית והמכרעת של גבי קניקובסקי מנתניה ומנגד כבש יובל אשכנזי את הפנדל החמישי והמתוק לטובת הכתומים ונתן את האות לחגיגה ענקית בצבע כתום.

ראשי הקבוצה נפגשו היום עם נציגי עיריית תל אביב כדי לתאם מועד קרוב, לחגיגות הרשמיות של הזכייה בגביע וההודעה לגבי המיקום והתאריך צפויה לצאת בקרוב. גם נושא המענקים והבונוס הכספי שהובטח לשחקנים על ידי הבעלים ברק אברמוב, ייסגר בימים הקרובים. עובדה מדהימה היא שמלבד לשוער אמיליוס זובאס והבלם דן מורי, אין לאף שחקן סעיף מענקים בחוזה על העפלה לאירופה או זכייה בגביע, אולם בסופו של דבר, כל שחקני הסגל יקבלו את הבונוס הכספי.

"הרגשתי המון ביטחון לפני שהחלו הפנדלים", סיפר זובאס בראיון לספורט1. "הרגשתי ממש טוב, גם במהלך המשחק וידענו בסוף ההארכה שהמומנטום של המשחק הזה לטובתנו. זכרתי שגם את הגביע הקודם ניצחנו באותה צורה, בפנדלים, אז ידעתי שאפשר לעשות את זה שוב".זובאס. "ידענו שהמומנטום לטובתנו" (מאור אלקסלסי)

זובאס, היחיד משחקני ההרכב של בני יהודה שפתח בשני הגמרים האחרונים, לאחר שהקפטן איציק עזוז נכנס כמחליף בגמר הקודם ודולב חזיזה לא היה בסגל בזמנו בגלל פציעה בברכו. "הפנדלים התחילו, נתניה הבקיעה את הפנדל הראשון, השני, השלישי והרביעי והייתי קצת מתוסכל שלא הצלחתי לעצור אף בעיטה. לפני הפנדל החמישי, ידעתי שאם אעצור פנדל אחד אז נזכה בגביע. עצרתי ורק חיכיתי שאשכנזי יבעט כבר את הפנדל שלנו. אז הכל התפוצץ והייתה הרגשה פנטסטית.

"כולם האמינו שאפשר לקחת את הגמר הזה", הוסיף הליטאי. "הייתה הרגשה טובה בחדר ההלבשה, גם האוהדים דחפו אותנו ונתנו הרגשה שזה אפשרי. כולם האמינו בנו שננצח ואני שמח שעשינו את זה. האוהדים עשו עבודה מדהימה ביציעים וזה דחף אותנו לניצחון. מה כל כך מיוחד בקבוצה הזו? אני חושב שאנחנו תמיד ביחד. תמיד יחד. ברגעים הטובים, ברגעים הפחות טובים, תמיד נלחמים אחד בשביל השני וזה סוד ההצלחה של הקבוצה הזו, של המועדון הזה", אמר השוער לסיום.


"עצרתי ורק חיכיתי שאשכנזי יבעט" (מאור אלקסלסי)

עוד שחקן שנראה נרגש מאוד בסיום הוא הקשר מאוויס צ'יבוטה, שיעזוב את בני יהודה בסיום העונה ויעבור ללודוגורץ הבולגרית. "אין יותר מתוק מזה, לסיים את העונה עם תואר וללכת למקום אחר", סיפר צ'יבוטה בסיום. "אני שמח שעשינו את זה, אני מבסוט מאוד. לא סתם כולם אמרו לפני המשחק שהסיכויים בגמר הזה הם  50-50. שתי קבוצות מצוינות, שבאו לשחק כדורגל. היה ברור שלא יהיה קל לנו ולא להם. אני שמח שאני עוזב עם תואר".

בסיום המשחק החמיא המאמן אבוקסיס לצ'יבוטה שנראה נבוך מהמחמאות: "אם יוסי אומר, הוא יודע מה הוא מדבר. אני לוקח המון מהאיש הזה, גם בחיים עצמם, לא רק בכדורגל. אני לומד ממנו הרבה דברים ומקווה שזה יעזור לי בכל מקום שאלך. היה לנו משחק ממש קשה, אבל ידענו שאם נעשה את מה שצריך ומה שאמרו לנו לעשות, הכל יסתדר".

על הפיגור המוקדם: "היה קצת חששות ופתאום גם נפצעו שחקנים ויצאו. ידענו שאם נמשיך לשחק את המשחק שלנו ונישאר רגועים, כמו שבאנו, נצליח לנצח ולעשות את זה", סיכם הקשר.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ