תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

טוואטחה נותר מחוץ לסגל, יונתן כהן עשוי לפתוח כמגן שמאלי

ישראל - סלובניה 1:1
הרצוג יחליט על הרכב הנבחרת למשחק נגד אוסטריה (19:00 בסמי עופר) בסמוך להתמודדות, אבל שחקן פרנקפורט לא עבר מבחן כשירות ולא ישותף. גם בן הרוש מועמד להחליפו, מה שיכניס ל-11 את אחד מבין חבשי, דגני וגרשון
מאמן נבחרת ישראל, אנדי הרצוג ויד ימינו אלון חזן, דחו את ההחלטה בנושא הרכב נבחרת ישראל למשחק הערב נגד נבחרת אוסטריה (19:00 בסמי עופר) לישיבה המקצועית שתתקיים לקראת ארוחת הצהרים ולאחר אימון הבוקר שנערך צמוד לבית המלון בזיכרון יעקב, בו שוהה הנבחרת, במקום במתחם כפר גלים של מכבי חיפה.

פציעתו של המגן השמאלי טאלב טוואטחה והכאבים בשריר הירך האחורי הובילו לכך שהוא ייעדר מההתמודדות, לאחר שגם מבחן כשירות הבוקר הוא לא הצליח לעבור. בשל כך, עומרי בן הרוש או יונתן כהן אמורים למלא את עמדתו באגף. הרצוג גם מתלבט בעמדת הבלם - למקרה שבן הרוש ישחק כמגן שמאלי - בין עאיד חבשי, אוראל דגני ורמי גרשון שרק הצטרף אתמול לצדם של שרן ייני ולואי טאהא. התלבטות נוספת בשל הרצון של הרצוג לראות רגליים רעננות היא בין אלמוג כהן לדור פרץ.

מה שהעסיק מאוד את שחקני הנבחרת בסוף השבוע הוא תפקודו של מואנס דאבור, שבמשחק נגד סלובניה שיחק בין הקישור להתקפה, כמעט שלא קיבל כדורים בחלק הקדמי ונאלץ פעמים רבות לרדת לכיוון עיגול האמצע כדי לקבל כדור לרגל. החלוץ המצטיין הבהיר בתום המשחק: "שיחקתי רחוק מהשער בהוראת המאמן כדי לעזור לאופציות ההגנתיות במשחק". על פי שיחות פנימיות בין שחקני הקישור, בוזבזו המון מהלכים על מסירות לרוחב המגרש, הכדור כמעט שלא נדחף קדימה ורק לאחר שינוי המערך בחצי השני הם הצליחו לבוא לידי ביטוי.


שחקנים בנבחרת סבורים כי מי שצריך להיות הערב על כר הדשא נגד אוסטריה הוא קשר מכבי תל אביב דור מיכה, אבל ההחלטה היא של המאמן והצוות המקצועי. ערן זהבי אמר על כך: "כול מי שהיה על המגרש נגד סלובניה ראוי להיות שם. נבחרת ישראל היא לא גן ילדים".דור מיכה (במרכז). השחקנים רוצים אותו על כר הדשא (מאור אלקסלסי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ