תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הרצוג מרוצה מדגני, בנבחרת מתלבטים לגבי מרכז השדה

ישראל - מקדוניה הצפונית 1:1
רגע לפני המשחק בסלובניה (שני, 21:45) ואחרי שכיאל תורגל על חשבון פרץ, בסביבת המאמן סיפרו שטרם הוחלט על ההרכב וחילקו מחמאות לבלם הפועל ת"א: "הכי מנוסה כדי לשחק במרכז השלישייה". זהבי יערוך אימון מלא
נבחרת ישראל נחתה היום (ראשון) בלובליאנה, ועוד הערב תקיים את האימון היחיד לפני המשחק מחר (שני, 21:45) נגד נבחרת סלובניה. הצוות המקצועי בראשותו של המאמן אנדי הרצוג עבר על דו"ח הסקאוטינג של המשחק בו ניצחה סלובניה 0:2 את פולין וקבע שכוחה של היריבה ההתקפית הוא במרכז השדה, ומכאן שינויים אפשריים בהרכב הנבחרת לעומת ה-1:1 נגד מקדוניה הצפונית.

אתמול באימון הערב בבית הנבחרות בשפיים תורגל בירם כיאל על חשבונו של דור פרץ, אולם בנבחרת מבהירים שמדובר במהלך שטרם הוחלט עליו סופית. עם זאת, בצוות המקצועי סבורים שצריך לבצע שינוי במרכז המגרש וחסרונו של ניר ביטון הפצוע הוא שגרם להרצוג להמשיך ב-11 עם דור פרץ, על אף הירידה שחווה קשר מכבי ת"א בכושרו והדברים אמורים גם לגבי קשר פרטיזן בלגרד וקפטן הנבחרת, ביברס נאתכו. גם העובדה שאלמוג כהן לא כשיר במאת האחוזים מנעה ממנו לקבל את חולצת ההרכב.

בנבחרת ישראל אמרו הבוקר: "דור פרץ ובירם כיאל לא משחקים על אותה משבצת ואינם באים אחד על חשבון השני. כיאל יותר התקפי ואם הוא ייכנס אז הוא ייתן לנבחרת אופציות נוספות בהתקפה, כפי שהוא עשה נגד מקדוניה הצפונית. הוא היה יכול לסיים את המשחק האחרון עם כדור או שניים ברשת".כהן וגלזר. יפתיעו במרכז השדה בסלובניה? (דני מרון)


גם המוזמן הטרי לסגל, איתן טיבי שהתייצב ביום שישי במקום בן ביטון, הוזכר בשיחות הצוות המקצועי כאחד שעשוי לחזור להרכב, אבל הרצוג טען כי "אוראל דגני היה טוב מאוד נגד מקדוניה הצפונית", כך מספרים בנבחרת. יש לציין שדגני היה מי שביצע את העבירה שהובילה לשער השוויון, אבל הרצוג היה מרוצה מדגני בתור הבלם המרכזי בשלישייה, בין חאתם עבד אלחמיד ולואי טאהא, שינוי שהוחלט עליו ברגע האחרון: "הוא הבלם המרכזי הכי מנוסה שלנו", אמר הרצוג לאנשיו. אגב, בנבחרת גם טוענים שהשער המקדוני לא הגיע כתוצאה מחוסר תרגול או תיאום בין הבלמים, אלא פשוט כתוצאה מהרמה מושלמת שלא הותירה סיכוי.

נראה כי גם האפשרות שיונתן כהן יפתח כשחקן כנף בצד שמאל לא על הפרק כרגע, מכיוון שמדובר בסיכון במשחק חוץ ועל פי הצוות המקצועי עדיף לשמור את האופציה הזו למהלך המשחק. מי שיפתח, כמובן, הוא מלך שערי מוקדמות יורו 2020, ערן זהבי שבאמתחתו כבר שמונה שערים. החלוץ עלה אתמול לאימון לאחר שעבר טיפול נוסף באצבע רגלו השמאלית והתאמן בהילוך איטי כדי שלא לזעזע את האצבע הפגועה. זהבי אמור לקיים הערב אימון מלא והבטיח כי יעלה בהרכב בכול מצב כשהפציעה


זהבי. הערך הוא צפוי לערוך אימון מלא (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ