תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

נאתכו: "בניגוד לעבר, אנחנו משחקים כדורגל כדי לנצח"

סלובניה - ישראל 2:3
אחרי ה-3:2 הדרמטי בסלובניה, קפטן נבחרת ישראל דיבר בתוכנית הספורט של 103FM: "אנחנו שלוש נקודות מהמקום השני ונותרו עוד ארבעה מחזורים". על משחק ההגנה: "יש מה לשפר, אבל עשינו צעד קדימה מבחינה מקצועית"
"נכון שהסיכויים לא לטובתנו וכרגע הם נראים נמוכים, אך מבחינה עובדתית אנחנו עדיין יכולים לעלות ליורו 2020", כך אמר הערב (שלישי) ביברס נאתכו, קפטן נבחרת ישראל, שדיבר בתוכנית הספורט של 103FM וסיכם את ההפסד הדרמטי 3:2 לסלובניה.

המשך הקמפיין: "אנחנו במרחק של שלוש נקודות מהמקום שמוביל להעפלה ונותרו עוד ארבעה משחקים. אני חושב שגם את צפון מקדוניה וגם בסלובניה היינו צריכים לנצח. במחצית השנייה בסלובניה היינו טובים ולא ניצחנו, במשחק הראשון היינו יותר טובים ולא הצלחנו לנצח. זה הכדורגל".

הסיבות להפסד: "אם היה לי את התשובות הייתי פותר את הבעיות, אבל אין. רצינו לנצח, עושים טעויות בכדורגל ולצערי שילמנו עליהן ביוקר. ברגע שאנחנו סופגים שלושה שערים, אנחנו צריכים לשפר את משחק ההגנה שלנו כנבחרת. אני לא חושב שעשינו משהו שהוא לא נכון, רצינו לנצח את המשחק הזה והאמנו, חבל שלא הצלחנו".


על דבריו של זהבי, שטען שזו הייתה ככל הנראה ההזדמנות האחרונה: "גם ערן וגם אני לא ילדים. כנראה שנשאר לנו עוד טורניר אחד ועוד הזדמנות אחת לעלות לטורניר גדול. נסיים את הקמפיין הנוכחי ונסתכל קדימה".


ההנחיות של אנדי הרצוג אחרי כשהנבחרת עלתה ליתרון 1:2: "המאמן לא אמר לנו ללכת אחורה. במחצית השנייה הרגשנו שאנחנו משחקים יותר טוב מהם והרגשנו שאנחנו יכולים לנצח. זה היה משחק שיכול היה ללכת לכאן או לכאן. אני חושב שבמחצית השנייה שלטנו במשחק והיינו צריכים לנצח.

"עברתי כמה קדנציות בנבחרת. אין ספק שיש הרבה דברים לשפר, אבל אני חושב שבצד המקצועי הנבחרת עשתה צעד קדימה. אנחנו משחקים כדורגל כדי לנצח וזה לא משהו שקרה בשנים האחרונות. פעם היינו מסתגרים ומנסים לנצח 0:1. יש הרבה דברים חיובים ויש הרבה דברים שלא, אני מקווה שנמשיך להשתפר".


"בניגוד לעבר, אנחנו משחקים כדי לנצח" (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ