תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דור מיכה הוא המקופח הגדול ביותר בקמפיין מוקדמות היורו

דור מיכה | מאור אלקסלסי
מאז ומעולם עולות כאן השאלות למה משה עומד בשער ולא יעקב. זה בסדר, כל אחד ודעתו, אבל האם קיימת עוד עוד נבחרת אחת בעולם ש"שחקן השנה" לא משתייך לסגל שלה? מוטי חביב כועס ולא מתרשם מהנאום של הרצוג
מאז ומעולם עולות כאן השאלות למה משה עומד בשער ולא יעקב. איך זה יכול להיות שמאיר לא הוזמן לסגל ודוד כן. ובכלל למה אין שחקנים מטוברוק ויש מגדנ"ע. זה בסדר, כל אחד והדעה שלו, וחוץ מזה שלא תמיד אנחנו אובייקטיבים, אף שכל משפט שני שלנו יתחיל ב"אני הכי אובייקטיבי בעולם". ולמרות כל אלה, ואף על פי ולמרות הכל, נדמה שבניגוד לכל הפעמים הקודמות, הפעם הבחירה של אנדי הרצוג באמת ובתמים זועקת לשמיים.

לא מכיר עוד נבחרת אחת בעולם ש"שחקן השנה" לא משתייך לסגל שלה, ואני מתכוון כמובן לדור מיכה. פשוט לא מצליח להבין איך זה יכול להיות שהמבשל הטוב ביותר של הכדורגל הישראלי בשנים האחרונות לא נספר אצל צוות האימון האוסטרי.

שימו לב, תקראו פעמיים, ותחשבו טוב טוב אם זה הגיוני: דור מיכה קיבל אשראי של 11 דקות בלבד במשחק רשמי בעידן האוסטרי שכלל עד כה ארבעה משחקים בליגת האומות ושישה משחקים במוקדמות יורו 2020.


אז נכון, היו שחקנים טובים מאוד בעבר שהוגדרו "שחקני ליגה" ולא התאימו לנבחרת, אבל אותם "שחקני ליגה" קיבלו הזדמנויות בנבחרת ורק אחרי שאכזבו הודבקה להם תווית של "לא מתאים לנבחרת – וכן מתאים לליגה". דור מיכה הוא המקופח הגדול ביותר בקמפיין הזה. אפשר לחשוב כמה מבשלי שערים כבר יש לנו.11 דקות רשמיות בעידן האוסטרי. דור מיכה (אריאל שלום)

אין ספק, הספיגה מרגיזה מאוד, אבל למי אתה בא בטענות? אתה הרי זה שבחרת את השחקנים האלה. אתה הוא זה שלא התרגשת מכך שאין להם כושר משחק. אתה ורק אתה בחרת את אלי דסה, שעד סוף השבוע עוד לא הייתה לו קבוצה בכלל. אתה לא התרגשת מכך שעומרי בן הרוש שיחק רק 56 דקות בחמישה מחזורי הליגה השנייה בבלגיה, בקבוצה שצברה נקודה אחת מתוך 15.

ואני שואל, האם שי קונסטנטין לא היה המגן הימני הטוב ביותר גם בעונה בה זכתה מכבי ת"א באליפות מפוארת? האם הוא לא שווה מקום בסגל? האם באמת ובתמים נראה לך שאין לנו מגן שמאלי מלבד עומרי בן הרוש?

בחרת במרכז ההגנה את אוראל דגני, שלא היה שותף לניצחון בשמונה המשחקים הרשמיים בהם נטל חלק, וזה כולל אפילו את כפ"ס ורעננה בגביע הטוטו. אז על מי אתה כועס? למי בעצם מופנים חיצי הביקורת שלך?

הדברים אמורים לגבי ההגנה, כי היא זו שגמרה לנו את הסיכוי להמשיך לחלום על היורו. אז מילא שאתה לא סופר את הכובש הבולט ביותר מבין השחקנים הפעילים בארץ, אלירן עטר, ומילא שאתה מעדיף את בירם כיאל אף שמאז הפעם האחרונה ששיחק בקבוצתו עברה כבר חצי שנה, וגם מלך שערי ליגת העל בן שהר הוא לא בדיוק כוס התה שלך, אבל לפחות אל תספר לנו ש"הם עשו טעויות טיפשיות". עדיף שתגיד: "עשינו טעויות טיפשיות".

יש לנו נבחרת עם מאמן אוסטרי, שחקנים מהליגה האוסטרית, הליגה האוקראינית, האנגלית, ההולנדית, הסינית, הספרדית, הסקוטית והסרבית - אבל בעצם אין לנו נבחרת.


הרצוג עם רוטנשטיינר. למי מופנים חיצי הביקורת? (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ