תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

נחתם הסכם שיתוף פעולה בין ההתאחדות למרכז הרפואי שיבא

מנכ"ל שיבא, שינו זוארץ, רותם קמר | ההתאחדות לכדורגל
במטרה להבטיח מענה רפואי המותאם לצרכים של נבחרות ישראל ושופטי הכדורגל, נחתם הסכם לשנתיים עם אופציה לשנתיים נוספות. שינו זוארץ: "משוכנע שלא מעט מועדונים מובילים ילכו בעקבותינו"
ההתאחדות לכדורגל והמרכז הרפואי שיבא חתמו על הסכם שיתוף פעולה לשנתיים הקרובות במטרה לקדם את תחום רפואת הספורט בכדורגל, פיתוח פעילות מחקרית בענף, שיתופי פעולה בינלאומיים, מיזמים משותפים וכנסים וקידום מוטיבים בריאותיים בקרב העוסקים במשחק.

לפי הודעת ההתאחדות, "שיתוף הפעולה נועד להבטיח מענה רפואי מקצועי, איכותי ומותאם לצרכים הרפואיים של נבחרות ישראל השונות ושופטי ושופטות הכדורגל, ובכלל זה מעטפת שיקומית". ההסכם  הוא לשנתיים עם אופציה להמשך התקשרות לשנתיים נוספות.


רתם קמר
, מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל אמר: "שיתוף הפעולה עם המרכז הרפואי שיבא הוא נדבך מרכזי נוסף בצעדים שנוקטת ההתאחדות לקידום הכדורגל בארץ. ההיבט הרפואי והשיקומי, כמו אורח חיים ספורטיבי ובריא, הם בליבת הכדורגל כיום ויש להם השפעה עצומה על ההישגים במגרש. המרכז הרפואי שיבא מוביל בתחומו והבחירה להתקשר עמו תאפשר לנו לבצע התקדמות משמעותית בשירותים שאנחנו מעניקים לשחקני הנבחרות ולשופטים וכמובן תציב רף מחייב לכל העוסקים בענף. המערך הרפואי הגדול והאיכותי שקיים בהתאחדות יזכה כעת לשדרוג ולתמיכה מצד מוסד רפואי ומחקרי מוביל. יחד, זהו שילוב מנצח על המגרש ומחוצה לו".

חבר הנהלת ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ, שבתקופתו כיו״ר ההתאחדות הוביל לשיתוף הפעולה בין הצדדים, הוסיף במעמד החתימה על ההסכם: "מדובר בלא פחות ממהלך אסטרטגי ושיתוף הפעולה עם מרכז רפואי מהמובילים בעולם הוא בשורה מצוינת עבור הכדורגל הישראלי בכלל ונבחרות ישראל בפרט. זאת קפיצת מדרגה חיונית שתציב את נבחרות ישראל בשורה הראשונה בכל הקשור לתחום הרפואי והשיקומי. ההתאחדות מובילה קו ברור של קידמה בהקשר הזה ואני משוכנע שלא מעט מועדונים מובילים כאן ילכו בעקבותינו. תודה לכל מי שתרם להסכם הזה מבין אנשי ונשות ההתאחדות לכדורגל ובעיקר לראשי שיבא על השותפות והאמון".


פרופ' יצחק קרייס
, מנכ"ל המרכז הרפואי שיבא: "אנחנו מרגישים אופי לאומי בעבודה שלנו. למרות שאנחנו עסוקים בלעשות טוב להרבה אנשים, יש הרגשה של מצוינות ושל נבחרת ולכן זה טבעי להתחבר להתאחדות לכדורגל. אני שמח וגאה שניתנה לנו ההזדמנות להושיט יד למדינת ישראל ולעשות עוד משהו לטובת בריאות הספורט בישראל. נקווה שלא יזדקקו לשירותנו, אבל אנחנו נהיה שם תמיד בכל זמן שיצטרכו אותנו. בנימה אישית, כמו כמה אנשים כאן, גם אני ילד של כדורגל. הרבה לפני שהייתי רופא, חייתי ושיחקתי כדורגל. לא הצלחתי להגשים את החלום להיות שחקן כדורגל מקצועי, אבל שיתוף הפעולה הזה הוא הכי קרוב שאני יכול לעשות כדי להגשים את החלום שלי כילד ולחבר את הרפואה והספורט".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ