תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קמפיין היסטורי: המספרים המדהימים של ערן זהבי

אוסטריה - ישראל 1:3
חלוץ נבחרת ישראל מסרב לעצור. עם השער הבלתי נתפס שכבש במחצית הראשונה נגד אוסטריה, הוא המשיך את הדומיננטיות האדירה שלו במוקדמות יורו 2020
4 - ערן זהבי כבש הערב את השער הרביעי שלו נגד אוסטריה בקמפיין הנוכחי.

10 - ערן זהבי כבש עשרה שערים מתוך ה-12 של נבחרת ישראל בקמפיין מוקדמות יורו 2020. נכון לעכשיו, הוא כבש כמות שערים דומה לזו של נבחרת פולין ושער אחד יותר מצפון מקדוניה ולטביה יחד.

23 - נבחרות כבשו פחות שערים מערן זהבי בקמפיין מוקדמות יורו 2020


14 - כמות השערים בהם ערן זהבי היה מעורב בשמונת המשחקים האחרונים של נבחרת ישראל בכל המסגרות (12 כיבושים, שני בישולים)
37
- ערן זהבי כבש הערב את השער השלושים ושבע שלו בשנת 2019. מסי, לעומתו, כבש 32.

7 - מספר הכדורגלנים בהיסטוריה שהבקיעו יותר שערים מזהבי בקמפיין אחד של מוקדמות היורו: דיוויד הילי, רוברט לבנדובסקי, קלאס יאן הונטלאר, דאבור שוקר, ראול גונסאלס, טוני פולסטר ואולה מאדסן.

18 - שערים הבקיע ערן זהבי במדי הנבחרת. עם זה שכבש הערב, הוא עבר את אלון מזרחי, אבי נמני ואלי אוחנה ועלה אותו למקום השביעי בכל הזמנים, בשוויון עם גיורא שפיגל ושייע גלזר. גידי דמתי מעליהם עם 21, זהבי ישיג אותו בקמפיין הנוכחי?23 - כמות השערים שהבקיע זהבי בליגה הסינית השנה, ב-21 הופעות.

35 - זהבי ניצב במקום הרביעי בטבלת הכובשים העולמית ב-2019 בכל המסגרות עם 35 שערים. במקום הראשון נמצא חמדאללה מאל נאסר עם חמישה שערים יותר מכוכב נבחרת ישראל.

זהבי ממשיך להוביל את טבלת מלכי השערים של מוקדמות יורו 2020, כשמאחוריו ניצבים ברשימה שחקנים כמו רומלו לוקאקו, כריסטיאנו רונאלדו, הארי קיין, ראחים סטרלינג ורוברט לבנדובסקי.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ