תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אבק כוכבים: זהבי בהרכב לצד סטרלינג, דפאיי וקיין. רונאלדו בחוץ

אוסטריה - ישראל 1:3
כוכב נבחרת ישראל נבחר על ידי אופ"א ל-11 המצטיינים של קמפיין מוקדמות יורו 2020. מלך שערי פורטוגל וטימו פוקי לא קיבלו את המקום
ציוך דרך מרשים נוסף לערן זהבי, שנבחר היום (שישי) על ידי אופ"א לאחד מתוך 11 המצטיינים של מוקדמות יורו 2020. נבחרת ישראל אמנם סיימה קמפיין עגום במיוחד מבחינתה כשהיא רק במקום חמישי, אך מלך שערי הליגה הסינית נצץ עם לא פחות מ-11 שערים כאשר רק הארי קיין ניצב לפניו בטבלת הכובשים של הטורניר.

לצד זהבי בחלק הקדמי ניתן למצוא שמות סופר נוצצים כמו ראחים סטרלינג, ממפיס דפאיי וכמובן קיין, כשמי שנותר די במפתיע בחוץ הוא כריסטיאנו רונאלדוו שנעצר גם הוא על 11 שערים. שחקן נוסף שלא קיבל את המקום בהרכב מאופ"א הוא טימו פוקי, שהוביל את פינלנד להעפלה היסטורית עם עשרה שערים.
 
 
הרכב המצטיינים של אופ"א: אנדריי פיאטוב (אוקראינה), מריח דמירל (טורקיה), סרחיו ראמוס (ספרד), רגנאר סיגורדסון (איסלנד), יאניס קוסולוס (קפריסין), ג'ורג'יניו ויינאלדום (הולנד), ברנרדו סילבה (פורטוגל), ערן זהבי (ישראל), ראחים סטרלינג (אנגליה), ממפיס דפאיי (הולנד), הארי קיין (אנגליה). קמפיין בלתי נשכח מבחינה אישית. ערן זהבי (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ