תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אביטן: "מטריד". דמארי: "נוצר כדור שלג, אנחנו חסרי ביטחון"

עומר דמארי, ניסו אביטן | עדי אבישי
הפועל ת"א נוצחה 3:2 על ידי כפ"ס וסיימה את גביע הטוטו במקום האחרון, המאמן הודה: "יש בעיות מקצועיות". החלוץ התייחס לפרשה: "יודע מה זה כדורגל, לא מופתע מכלום". שרון ניסנוב עזב את המושבה בליווי מאבטחים
"אנחנו מבינים שיש לנו בעיות מקצועיות, עם עובדות קשה מאוד להתווכח", הודה המאמן ניסן אביטן הערב (שני) אחרי שהפועל תל אביב נוצחה 3:2 באצטדיון המושבה על ידי הפועל כפר סבא וסיימה את גביע הטוטו במקום האחרון עם חמישה הפסדים בחמישה משחקים.

אם לא די בכך, במהלך המשחק מחו אוהדי הפועל תל אביב נגד ההנהלה, שגבתה 40 שקלים עבור כרטיס. חלק מהקהל האדום קילל והניף שלטים: "גנבים - 40 ש"ח לתרופות". גם בסיום לא היה שקט, כאשר הבעלים שרון ניסנוב עזב את אצטדיון המושבה בליווי מאבטחים לאחר שעשרות אוהדים התקרבו לרכבו וגידפו אותו, אולם המשטרה יצרה חציצה ואיפשרה לאחרון לעזוב את המקום בצורה בטוחה. 

אביטן סיכם את המשחק: "קשה להסביר מה לא עובד, ההכנה שלנו מבחינת תוצאות היא באמת לא טובה. נצטרך לפתור את הבעיות. המציאות לא טובה מבחינתנו ואנחנו מבינים שאין יותר זמן ואנחנו נצטרך להתארגן על מנת להגיע למשחק הפתיחה של ליגת העל כמו שצריך".


"מספר דברים לא עובדים כרגע, אבל בעיקר אחוז ניצול המצבים", הסביר אביטן. "שלטנו בכל המשחקים ולא הצלחנו לתרגם את זה לשערים, שזה הדבר הכי חשובים בכדורגל. אנחנו יודעים איזה שחקנים חסרים לנו ואנחנו ננסה למצוא את השקט ואת השחקנים שיכולים לשדרג אותנו".


מה הכי מטריד אותו: "הגנה או התקפה? הכל מטריד, אי אפשר לחלק את זה. נגמרה תקופת ההכנה והתוצאות מדברות בעד עצמן. הדבר האמיתי יתחיל ביום שני, נגד נתניה, וכולנו תקווה שהתוצאות יהיו הפוכות. לא נשנה את המטרה שלנו. הייתי בסיטואציה דומה גם בשנה שעברה ומה שקובע זה מה שקורה בליגה. זה נראה לא טוב וזה מדאיג, אבל הליגה עוד לא התחילה".


לא לפתיחה הזו הוא פילל. ניסו אביטן (עדי אבישי)

על חואן לסקאנו הנבחן שעלה מהספסל והגיע בכושר לקוי: "לא אגיד לכם מה אני חושב עכשיו, אנחנו נדבר עם השחקן וסוכנו ואז נודיע בצורה מסודרת".

על פרחאת שעלה מהספסל למרות שלא היה בתוכניות: "לא היו לנו מנודים אף פעם וחשוב להבהיר את זה. היה לי סגל עם מעל 30 שחקנים וזה משהו לגיטימי שקרה במשך פרק זמן קצר מאוד. הם חזרו לאימונים מהר מאוד. אני מחפש פתרונות לכל מי דברים ובקרוב נקבל החלטות".

מה עובר עליו באופן אישי: "לפעמים החיים מציבים בפניך אתגרים ומכשולים וזה אתגר גדול, אבל יש לי את הכוחות להתמודד איתו. זה כואב מאוד, אנחנו מודאגים, אבל אני מאמין ביכולת שלי ובקבוצה שלי וזו רק תחילת הדרך".

החלוץ עומר דמארי הוסיף: "זה מבאס. חוץ מאשר נגד בית"ר, שלטנו בכל המשחקים ולא היה לנו מזל. הגענו למצבים רבים, אבל זה לא תירוץ - אין תירוץ לחמישה הפסדים רצופים. אנחנו חייבים להתעורר כי הליגה מתחילה ואסור לנו להיראות ככה. הפסד ועוד הפסד זה יוצר כדור שלג וחוסר ביטחון. הסבר מדויק אין לי, משחקים טוב ומחמיצים, נצטרך להתעורר ולבוא לליגה כמו שצריך".


"אני לא בשיא הכושר שלי ורואים את זה" (עדי אבישי)

על כך שהפועל תל אביב סיימה אחרונה: "אנחנו הכי חלשים בליגה? אני לא חושב ככה. בעונה שעברה התחלנו טוב בגביע הטוטו ובליגה היינו על הפנים. אני מקווה שהפעם זה יהיה הפוך. לא רצינו להיראות כך, אבל זה המצב ונצטרך לצאת ממנו ולבוא לליגה עם אנרגיות חדשות".

על הפרשה במהלכה הוא עזב את הקבוצה ולאחר מכן חזר מכן חזר עם חוזה מקוצץ: "זו הייתה סיטואציה מוזרה, אבל אני שמח שזזה מאחוריי ולא רוצה לדבר על זה. קרה מה שקרה ועכשיו אני פה. טוב לי בהפועל תל אביב, אני רוצה להיות חלק ממועדון שאני מאוד אוהב ואתן הכל בשבילו. היו דברים ביני לבין ההנהלה, אבל שמנו את האגו בצד. אני יודע מה זה כדורגל, כך שאני לא מופתע מכולם ושמח להיות פה".

האם הוא מסוגל לחזור לכושר שהציג בעבר: "זו המטרה שלי. חזרתי מפציעה לא קלה, עשיתי הכנה טובה, אני לא בשיא הכושר שלי ורואים את זה. אני מאמין בעצמי ויודע יש לי עוד מה לתת".


חמישה הפסדים רצופים. שחקני הפועל ת"א (עדי אבישי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ