ערוץ ספורט1 מרכין ראש עם לכתו של יעקב (שרעבי) אבישר ז"ל

יעקב (שרעבי) אבישר
יעקב (שרעבי) אבישר | חדשות הספורט

המזכיר הטכני של עיתון "חדשות הספורט" המיתולוגי הלך לעולמו בגיל 84. דני דבורין: "היה אדם בעל חוש הומור בלתי רגיל". מוטי חביב: "האיש הכי צנוע בעולם איננו"

ערוץ ספורט1 מרכין ראש עם לכתו של יעקב (שרעבי) אבישר ז"ל, המזכיר הטכני של עיתון "חדשות הספורט" המיתולוגי, שהלך לעולמו בגיל 84.

אבישר התברך בידע עשיר, זיכרון פנומנלי ונחשב למומחה בספורט הישראלי. ממש אנציקלופדיה מהלכת. נהג להגיע למערכת ראשון ולעזוב אחרון. הוא ישב מול הדלת הראשית ומשם ניהל את העניינים מ-1956 ועד יומו האחרון של העיתון. היה אחראי בין השאר על תדרוך הצלמים והכתבים. היה איש אהוב שסייע לעיתונאים ודאג להם עד יומו האחרון.

העיתונאי ושדר הספורט דני דבורין: "שרעבי היה הכתובת של כולנו בכל רגע נתון. אדם בעל חוש הומור בלתי רגיל, שתמיד דאג לפרגן לכולם. נהג להתקשר בכל בוקר לכתבים ולהזכיר להם על ישיבות מערכת ושאר המשימות. בעבר תמונות היו על גלופות, הוא הכיר כל גלופה וכל מספר תמונה מבין אלפי תמונות. איש שכולם אהבו להיות בחברתו. יהי זכרו ברוך".

העיתונאי ושדר הספורט מוטי חביב: "האיש הכי צנוע בעולם איננו. אולי האיש היחיד עלי אדמות שהיה אהוב על כולם. הוא היה יכול להגיד בלי למצמץ על כל הכתבים שעברו דרכו ותחתיו ‘אני גידלתי אותו', אבל מעולם לא עשה זאת. איש ענק ומיוחד איננו. יהי זכרו ברוך".

יעקב (שרעבי) אבישר
יעקב (שרעבי) אבישר | חדשות הספורט

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי