קבוצת הנשים של צ'לסי תגיע בקיץ לארץ לקיום משחק ידידות

קבוצת הנשים של צ'לסי
קבוצת הנשים של צ'לסי | האתר הרשמי של צ'לסי

המשחק יתקיים באצטדיון המושבה ב-20.8. באק, יו"ר הבלוז: "שמחים להגיע ולסייע להגברה ולחיזוק הענף". קמר, מנכ"ל ההתאחדות: "שילוב כוחות להשגת מטרות חברתיות נשגבות"

קבוצות: צ'לסי
(גודל טקסט)

ההתאחדות לכדורגל הודיעה היום (שני) על שיתוף פעולה חגיגה עם קבוצת הנשים של מועדון הכדורגל הפאר צ'לסי. קבוצת הנשים של צ'לסי תגיע למשחק ידידות נגד נבחרת הנשים של ישראל ב-20 באוגוסט באצטדיון המושבה, לרגל פיתוח הספורט בארץ. המשחק מהווה חלק מפרויקט משותף של צ'לסי יחד עם התאחדות הכדורגל בישראל. 

 
ענף כדורגל הנשים מתקדם בצעדי ענק ומצמצם פערים. המשחק יתקיים לאחר מונדיאל הנשים שנערך בימים אלה בצרפת, במטרה לסייע לחשיפה ולחיזוק הענף, ויהווה חלק חשוב בהכנותיה של קבוצת הנשים של צ'לסי לקראת העונה הבאה בליגה הבכירה באנגליה.  ביקורה של קבוצת הנשים של צ'לסי הוא הזדמנות לאוהדי הקבוצה לצפות בשחקניות במשחק חי בארץ.  במהלך הביקור בארץ תעבוד קרן צ'לסי עם מספר עמותות ישראליות שונות, לקידום ספורט נשים ונערות, ופיתוח הענף.

ברוס באק, יו"ר צ'לסי, אמר בנושא: "אנו שמחים להגיע הקיץ לישראל למשחק מול נבחרת הנשים של ישראל. המשחק יסייע להגביר את החשיפה לכדורגל נשים וכן התחלה מאתגרת לאימוני טרום העונה. המחויבות שלנו לכדורגל נשים היא בזכות הבעלים רומן אברמוביץ' שנלהב לתמוך בקבוצה ולקדם את ספורט הנשים. אנו מקווים שהביקור בישראל יהיה רגע מיוחד לא רק עבור הקהל שלנו בישראל והשחקניות שלנו, אלא אף יתרון לחיזוק ספורט הנשים בישראל".


קבוצת הנשים של צ'לסי (צילום: באדיבות האתר הרשמי של צ'לסי)

היו"ר הוסיף כי הקבוצה קיימה עם קבוצת הגברים משחק ידידות בבוסטון וגייסה 4 מיליון דולר למאבק באנטישמיות, וגם קבוצת הנשים מעורבת מאוד בקמפיין. "השחקניות שלנו נפגשו השנה עם ניצולת השואה סוזן פולק, וביחד ציינו את יום הזיכרון לשואה ולגבורה באמצעות קמפיין #WeRemember. כמוכן השחקניו תומכות בקהילה הלהט"ב של סטונוול.
 

רותם קמר, מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל: "הגעת קבוצת הנשים של צ'לסי למשחק ידידות בישראל היא הזדמנות מצוינת למקד את תשומת הלב בכדורגל הנשים, ודאי כאשר קבוצה כה בכירה ומובילה בענף מגיעה לכאן. נבחרת הנשים של ישראל מתחילה בהכנות למוקדמות אליפות אירופה 2021, וההתמודדות מול צ'לסי היא חלק מההכנות שלנו ליריבות בכירות כמו איטליה (29.8) ודנמרק (3.9)".

עוד הוסיף: "תרומתה של צ'לסי, בהנהגתו של הבעלים רומן אברמוביץ', למאבק באנטישמיות ולקידום השוויון והסובלנות היא מן הידועות, ואנו רואים את המפגש הצפוי כשילוב כוחות לטובת השגת מטרות חברתיות נשגבות. הקהל שיגיע למשחק ייהנה מאיכות מקצועית ומהזדמנות לאמירה ברורה לטובת כדורגל הנשים".


דניאל שולמן בפעולה (צילום: באדיבות ההתאחדות לכדורגל9

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי