0:0 לסטיאווה לפני ב"ש, הקפטן זרק את הסרט והשתולל כשהוחלף

play דניס אליבק
דניס אליבק | Gettyimages
פלזן - באר שבע 1:3 03:34

משחק חלש לרומנים מול וולונטארי אבל גולת הכותרת היו העצבים שהפגין דניס אליבק שלא לחץ יד למאמנו ואף בעט בדלת חדר ההלבשה. הנשיא עלול להגיב. 69 דקות טובות לאינברום במאריבור

תמה פגרת הנבחרות וחוזרים לעניינים. הליגיונרים הישראלים ברחבי אירופה וגם יריבות הקבוצות הישראליות בשלב הבתים של הליגה האירופית. מאריבור של אור אינברום ומרואן קבהא גברה 1:2 על רודאר.  

בסלובניה, מרוואן קבהא לא נכלל בסגל של מאריבור מול רודאר, אך אור אינברום פתח ב-11 והיה פעלתן מאוד. ג’ון מארי הקמרוני העניק יתרון לרודאר בדקה ה-34, אבל יסמין משנוביץ’ הבוסני איזן עבור האלופה בדקה ה-52. הקשר הישראלי הוחלף בדקה ה-69 וכעבור 13 דקות דמיאן בוהאר כבש את שער הניצחון היקר. מאריבור עלתה זמנית לפסגה כשהמוליכה ערב המחזור אולימפיה לובליאנה תוכל לשוב לפסגה לאחר שתשלים את משחקה.

בן ביטון ישוב לסגל באר שבע, ויטור עדיין בהמתנה

ברומניה, יריבת הפועל באר שבע בחמישי (20:00, ספורט4) סטיאווה בוקרשט מעדה לפני המפגש לאחר שסיימה ב-0:0 עם התשיעית ולונטארי לאחר שהפגינה משחק חלש. החבורה של ויורל טנסה אקס מכבי נתניה מרוחקת שלוש נקודות ומשחק עודף מהמוליכה קלוז’. הסיפור של ההתמודדות הגיע כאשר הקפטן דניס אליבק, חלוץ נבחרת רומניה הוחלף וזרק בזעם את סרט הקפטן, לא לחץ את ידו של המאמן ובעט בדלת בחדר ההלבשה. כעת מעניין יהיה לראות מה תהיה תגובת הנשיא ג’יג’י בקאלי שגם הוא ידוע במזגו החם למעשים והאם הם ישפיעו על המפגש עם האלופה הישראלית.

אינברום, משחק טוב שלו (סאוקטפוש)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי