בן חיים פתח את האימונים בספרטה, גם מנדז’ק יקבל הזדמנות

טל בן חיים
טל בן חיים | אתר רשמי

בניגוד לדיווחים בצ'כיה, השחקן הישראלי זומן לאימון הפתיחה ועשוי לקבל צ'אנס נוסף: "אין לי שום ניסיון אישי איתו", אמר מאמנו החדש ואלצב יילק. קשר מכבי חיפה יצטרף אחרי אליפות אפריקה

בחודשים האחרונים דווח בתקשורת הצ’כית כי שחקנה של ספרטה פראג טל בן חיים שלא שיחק בקבוצה כמעט שנה בעקבות פציעה, בדרכו החוצה מהקבוצה לאחר שנתיים מאכזבות, אבל היום (שני) השחקן הישראלי פתח את האימונים עם הקבוצה וייתכן שיקבל הזדמנות מחודשת בקבוצה.

מאמנה החדש של ספרטה פראג ואלצב יילק דיבר היום במסיבת עיתונאים ודיבר על בן חיים וגם על הבלם סמיח קאיה שהיה עם רגל וחצי מחוץ לקבוצה: "הם שחקני ספרטה ולא היה לי ניסיון אישי איתם ואין לי בעיה להגיב אחרי שבוע או 14 ימים".

בנוסף טען המאמן כי ייתן הזדמנות גם לשחקן מכבי חיפה בעונה שעברה ג’ורג’ מנדז’ק לאחר המסע באליפות אפריקה עם נבחרת קמרון, למרות שלפי מספר ימים הקבוצה אישרה כי החוזה בינה לבין השחקן אכן אינו עומד בחוקי פדרציית הכדורגל העולמי, מה שמקרב את מנדז’ק להפוך לשחקן חופשי ועשוי לסלול את המסלול בחזרה לקבוצה הישראלית. 

ג’ורג’ מנדז’ק. ישתף פעולה עם טל בן חיים בעונה הבאה? (ערן לוף)

כזכור טל בן חיים הגיע לספרטה פראג בכל תרועה רמה לאחר שעזב את מכבי תל אביב בשנת 2017 תמורת סכום שיא של 2.9 מיליון יורו. בעונתו הראשונה הציג יכולת מאכזבת לאחר שלא מצא את הרשת בליגה המקומית לאחר 18 משחקי ליגה. בעונתו השנייה פתח טל בן חיים את העונה בצורה טובה אך לאחר שני משחקי ליגה קרע את הרצועה הצולבת וסיים את העונה.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי