אמיר חלאיילה חתם בקבוצה רומנית: "ויתר על כסף כדי להגיע"

אמיר חלאיילה
אמיר חלאיילה | UTA

החלוץ בן ה-23 נפרד מבני סכנין והצטרף בחוזה לשנתיים ל-UTA מהעיר ארד, שסיימה את העונה האחרונה במקום ה-13 בליגת המשנה. סוכנו הוא שחקן העבר של בני סכנין, בוגדן אפוסטו: "זה פרויקט שיכול לקדם אותו באירופה"

יש לנו עוד ליגיונר חדש לעונת 2019/20: חלוץ בני סכנין, אמיר חלאיילה, חתם היום (רביעי) בקבוצת UTA מהעיר ארד, שאת העונה האחרונה בליגת המשנה ברומניה סיימה במקום ה-13. לפי הפרסום ברומניה, מי שתיווך בין הצדדים היה אקס בני סכנין וכיום סוכן שחקנים, חלוץ העבר בוגדן אפוסטו שמכיר את חלאיילה עוד מתקופתו במחלקות הצעירות של סכנין.

חלאיילה חתם לשנתיים, לווה כמובן על ידי אפוסטו שאמר במעמד החתימה: "אני מכיר את אמיר שנים ארוכות. הוא הסכים לקבל פחות כסף ממה שהוא היה רגיל לקבל למרות הצעות מישראל ומקבוצה בפולין, מכיוון שהגענו להחלטה שהפרויקט בארד הכי מתאים לו ויכול לקדם אותו בכדורגל האירופי. הוא שחקן התקפה שמשחק כחלוץ, אבל יכול גם באגפים ומתחת לחלוץ. הוא שחקן משמעותי שיודע לבעוט בשתי רגליים".

חלאילה עצמו אמר בקצרה: "אני שמח להצטרף. שמעתי מבוגדן על המועדון והגעתי כדי לעבוד קשה, כך שהקבוצה וגם אני נוכל לגדול ולהתפתח כמה שיותר".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי