צמד בישולים ושער למלמד בניצחון סט. ג'ונסטון, ביטון וסלטיק הפסידו

גיא מלמד | Alan Harvey/SNS Group via Getty Images

החלוץ סיפק הופעה גדולה והוביל את קבוצתו ל-2:3 על קילמארנוק, הבלם שיחק מחצית ב-2:1 מול סט. מירן. ניצחון למרציאנו והיברניאן, שהר ואפואל ניקוסיה נכנעו למוליכת הטבלה. ויטסה של דסה מעדה

מחזור נוסף של כדורגל מתקיים בליגות השונות באירופה, בהשתתפות מספר כדורגלנים ישראלים. מי שסיפק את ההופעה הבולטת ביותר הוא גיא מלמד, שהוביל את סט. ג'ונסטון הסקוטית לניצחון 2:3 על קילמארנוק עם שער ושני בישולים.

זו הפעם השנייה בסך הכל בה החלוץ כובש מאז הצטרפותו וללא ספק מדובר במשחקו הטוב ביותר. שלוש הנקודות קירבו את סט. ג'ונסטון למרחק של שתי נקודות מהמקום השישי, המוביל לפלייאוף העליון.

עוד בסקוטלנד, ניר ביטון שותף ל-46 דקות בהפסד של סלטיק שממשיכה לאכזב. חאתם עבד אלחמיד שוב נותר מחוץ לסגל של האלופה, שבכל מקרה צפויה לאבד את התואר, שכן ריינג'רס מחזיקה ביתרון של 23 נקודות עליה בטבלה. בנוסף, אופיר מרציאנו פתח בשערה של היברניאן, שגברה 0:2 על דנדי יונייטד ושמרה על המקום הרביעי בטבלה.

ניר ביטון
ביטון מאוכזב. סלטיק הפסידה שוב | Craig Williamson – SNS Group / Contributor

בקפריסין, בן שהר רשם עוד משחק מאכזב עבורו, כאשר לא הצליח למצוא את הרשת נגד אפולון, מוליכת הליגה. חלוצה של אפואל ניקוסיה הוחלף בדקה ה-62, קבוצתו ספגה לאחר מכן שער והפסידה 1:0 מתסכל וכעת היא רחוקה שבע נקודות מהקו האדום.

בפולין, קני סייף רשם מחצית במדי לכיה גדאנסק, אשר הפסידה 2:0 ליגלוניה בבית. בהמשך, מוחמד עוואד עלה מהספסל של לך פוזנן בדקה ה-71, קבוצתו סיימה ב-1:1 עם גורניק זאבז'ה.

מוקדם יותר, בוריס קליימן עלה בין הקורות של וולוס שרשמה תיקו 0:0 מאכזב במיוחד נגד לאריסה האחרונה בטבלת הליגה היוונית.

בהולנד, ויטסה ארנהיים של אלי דסה שוב מעדה ולאחר התבוסה 4:1 נגד ונלו במחזור הקודם, הפעם סיימה ב-1:1 נגד ואלבייק, אשר הותירה את ניקו אולסק מחוץ לסגל שלה. דסה השלים 90 דקות במשחק שבו נכבשו שני שערים אדירים. אייאקס תוכל להגדיל את הפער מוויטסה לשמונה נקודות אם תנצח מחר את אלקמאר.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי