רשמית: אור דסה חתם בארוקה הפורטוגלית

אור דסה | ארוקה, האתר הרשמי

השחקן בן ה-22 הצטרף לעולה החדשה לליגה הבכירה בחוזה לשלוש שנים: "כשהכרתי את הפרויקט, את המועדון והשאיפות שלו - ידעתי מיד איפה אני רוצה לשחק", אמר לאחר החתימה

לכדורגל ישראלי התווסף הערב (שבת) ליגיונר חדש בפורטוגל: אור דסה חתם לשלוש שנים בשורות העולה החדשה לליגה הבכירה במדינה – ארוקה, שהציגה אותו בעמוד הטוויטר שלה, שם רמזה מוקדם יותר על הגעתו.

"אני תמיד שואף לאתגר את עצמי ברמות הכי גבוהות. כשהכרתי את הפרויקט, את המועדון ואת השאיפות שלו, מיד ידעתי איפה אני רוצה לשחק. אני רוצה להתפתח ולהשתפר כאדם וכשחקן כדי לעזר לקבוצה. זו תהיה העונה הראשונה שלי מחוץ לישראל, כך שאעבוד קשה כדי להתאקלם מהר ככל האפשר ולהשפיע לטובה", אמר דסה בן ה-22 לאתר הרשמי של ארוקה.

דסה, שחזר הקיץ להפועל רעננה משנת השאלה להפועל כפר סבא, ירד ליגה עם הירוקים מהשרון בתום עונה שבה ערך 28 הופעות וכבש שני שערים. ב"א-בולה" פורטוגלי הגדירו את החתימה המסתמנת כ"הימור על שחקן אלמוני לחלוטין, שכנראה התפתה מהאפשרות לשחק בליגה פופולרית יותר ביחס לישראלית".

אחיו הצעיר של מגן נבחרת ישראל אלי דסה, שגדל במחלקת הנוער של מכבי תל אביב, לא קיבל הזדמנות ממשית בשורות מחזיקת הגביע ובינואר 2018 נשלח להשאלה בהפועל רעננה. לאחר שנה חזר לצהובים, מיעט לשחק ויולי 2019 נרכש על ידי אותה רעננה, שכאמור, השאילה אותו בעונה החולפת לכפר סבא.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי