יום היסטורי: קטמון תשנה את שמה להפועל ירושלים

אוהדי קטמון
אוהדי קטמון | צילום: אלעד כהן

קבוצת האוהדים הראשונה בישראל הודיעה כי בעקבות פירוקה של הקבוצה המקורית, 77.5% מחברי העמותה הצביעו בעד לרכוש את שמה ולשנות גם את סמל המועדון: "מקווים שדבר לא ישבור את הקהילה"

יום היסטורי בהפועל קטמון – 13 שנים אחרי שקמה קבוצת האוהדים הראשונה בישראל בעקבות מחלוקות מול הפועל ירושלים סוף סוף הושלם המעגל. הקבוצה מהבירה הודיעה הערב (שני) ש-77.5% מחברי העמותה הצביעו בעד הסמכת הוועד המנהל לפעול לרכישת השם ‘הפועל ירושלים’ מהמפרק, ובעקבות כך גם סמל המועדון ישתנה.

בהודעת המועדון נמסר: "זהו יום היסטורי בדרך לבעלותם של האוהדים על הפועל ירושלים. במהלך החודש האחרון השקענו יחד זמן רב בשיחות, מפגשים וכתיבת פוסטים. הסברנו, צעקנו, כעסנו, הבענו את עמדתנו ומעל לכל – הראינו עד כמה אנחנו אוהבים את המועדון והקהילה שלנו".

"גם בסופו של התהליך, כשהגיע הרגע להצביע, לא נשארנו שאננים. בחרנו להיות חלק מההיסטוריה, והשפענו יחד בצורה משמעותית על עיצוב עתיד המועדון (ועל כך יעידו אחוזי הצבעה מדהימים). לצד השמחה על תוצאות ההצבעה, חלקנו חווים כעת תחושות קשות. דווקא ברגע זה חשוב לנו להגיד: קטמון, על כל נגזרותיה ובעיקר על הרוח שלה, לא הולכת להיעלם".

"קטמון תמשיך להתקיים במשחקי הבוגרת – בדוכני המרצ’נדייז, על חולצות האוהדים, בשירים, ביציע, בפעילות החברתית, בליגת השכונות, בקבוצות המשולבות, בקריית יערים, בקבוצות הנוער, הנערות והנשים, ובעיקר ברוח המועדון שלנו, בלב ובעשיה של כל אחת ואחד מאיתנו. זו המחויבות – וזו תהיה העשייה המשותפת – של כולנו".

"אנחנו מקווים, בטוחים, שדבר לא ישבור את הקהילה המדהימה שבנינו כולנו. נמשיך לאהוב, לכבד, להכיל ולחבק אחד את השנייה, ובמקומות בהם לא הצלחנו – נתאמץ ונשתפר ביחד. כוחנו במה שעשינו, ובמה שנמשיך לעשות יחד – עכשיו יותר מתמיד. אנו נרגשים ברגע המיוחד הזה – לא ויתרנו על החלום, ויחד נכונו לנו עוד רגעים גדולים עם הפועל שלנו, הפועל של האוהדים".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי