ענבר טס להחתים את תמוז, החלוץ רוצה לחזור

תמוז. בקרוב יחזור ללבוש אדום?
תמוז. בקרוב יחזור ללבוש אדום? | צילום: עדי אבישי

מנכ"ל הפועל ת"א כבר ברומניה, האקס צפוי להרוויח כ-300 אלף דולר לעונה

ניר ענבר, מנכ"ל הפועל ת"א טס הבוקר (חמישי) לרומניה, שם ייפגש עם נציגי קבוצת פטרולול הרומנית במטרה לסגור את תנאי העברתו של החלוץ טוטו תמוז לראשי האדומים. ברומניה מפרסמים היום שפטרולול שמחה מאד להיפטר מתמוז, זאת לאור העובדה שבשנה האחרונה לא שיחק באופן סדיר ובמקביל מרוויח שכר גבוה מאד, כמעט 400 אלף אירו נטו לעונה.

תמוז, שכבר נתן את אישורו לחזור לשורות האדומים, יקבל מאמיר כבירי חוזה גבוהה במיוחד של כ-300 אלף דולרים נטו לעונה, כך טוענים גורמים המצויים בסוד העניינים ששוחחו עם תמוז ושמעו ממנו על דרישת השכר הגבוהה.

פינטילי בדרך לסטיאווה, וטוען: "טוב לי בישראל"היערכות מיוחדת במשטרה לקראת הפועל ת"א – בית"רהצטרפו לעמוד הפייסבוק של ערוץ ספורט1

בהפועל נוטים תקוות גדולות בהגעתו של תמוז בכל הקשור לשיפור דרסטי במצבת השערים הדלה שכבשה הקבוצה מתחילת העונה ומקווים, שיחד עם חלוץ זר נוסף, ככל הנראה חמדי סליחי, הפועל תהפוך לקבוצה מאיימת מאד בסיבוב השני של הקבוצה

כבירי. פתח את הכיס בשביל להחזיר את טוטו (עדי אבישי)

במקביל, בהפועל מנסים לעשות הכל כדי לפנות תקציב ועזיבה של מיחאי פינטילי ולוקאס וינטרה עשויה לשחרר את הכסף הדרוש להחתמתם של תמוז וסליחי כאשר במקביל הפועל מציע את החלוץ דודו ביטון כמעט לכל קבוצה לליגת העל, אך ביטון לא מעוניין לעזוב בשלב הזה.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי