16:45: ראיקוביץ' יפתח בהרכב מכבי מול רעננה, גם ראדוניץ' ב-11

ישחק או לא? ראיקוביץ'
ישחק או לא? ראיקוביץ' | צילום: דני מרון

השוער כשיר ויעמוד לרשות חאבי פריירה, הקרואטי ימשיך לקבל קרדיט, גם מיכה ופרץ בהרכב. בדש ושבתאי יפתחו אצל סילבס

מכבי תל אביב קיימה לפני הצהרים אימון טקטי קצר לקראת המשחק באצטדיון בנתניה נגד הפועל רעננה (16:45, שידור ישיר בספורט1 וב-HD).  השוער הסרבי פרדראג ראיקוביץ' יהיה כשיר להתמודדות לאחר שהיה בספק ויפתח ב-11.

השוער הסרבי התלונן על כאבים ברגלו, זכר לפציעה שספג לפני מספר שבועות באימון נבחרת סרביה הצעירה וממנה כנראה לא החלים לחלוטין. למרות זאת, ראיקוביץ' טען כי הוא מוכן לשחק ואף לעלות למשחק עם חבישה מיוחדת וטיפול שיעשה לפני המשחק.

משחקי הרעב: ערן זהבי בשורה אחת עם הגדולים באמתהצטרפו לדף הפייסבוק של ספורט1

המאמן הזמני חאבייר פריירה והצוות הרפואי צפויים לקבל החלטה בנוגע לשיתופו של השוער הצעיר לפני היציאה לנתניה, כאשר יילקח בחשבון הרצון לראות את השוער הצעיר משחק במחזור הבא נגד מכבי חיפה.

הוקפץ לסגל. אוחיון (דני מרון)

במועדון ממשיכים לשמור על חשאיות בנוגע למאמן החדש שאמור לנחות בימים הקרובים בקריית שלום. כמו כן, ערפל מפוזר גם בנוגע לזהות שחקני הרכש, הזרים והישראליים, שמתוכננים להגיע במקומם של שניים או שלושה שחקנים מההסגל הנוכחי.

מכבי תל אביב: פרדראג ראיקוביץ', אלי דסה, טל בן חיים, איתן טיבי, עומרי בן הרוש, גל אלברמן, דור פרץ, דור מיכה, אבי ריקן, ערן זהבי, דיאן ראדוניץ'.

הפועל רעננה: אריק ינקו, עדי נמני, עידו לוי, בן והבה, דודי תירם, עמנואל אמבולה, בן בנימין, רנה מיחליץ', יובל שבתאי, ברק בדש, אוונס קנגוואה.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי