ביין: "קורא לרשויות החוק לנקוט ביד קשה"

אלברמן עם ליפשיץ
אלברמן עם ליפשיץ | צילום: מכבי תל אביב - האתר הרשמי

שחקני מכבי ת"א ביקרו ילדים באונקולוגית בשניידר: "עושים את זה מאהבה"

"שאפנו להגיע לשלב הבתים בצ'מפיונס ולא השתמשנו בזה כתירוץ לקשיים בליגה", אמר גל אלברמן קשר מכבי תל אביב לאתר הרשמי של המועדון, "עכשיו נתרכז בליגה. ניצחנו את באר שבע בסיבוב הקודם, אבל גם אם ננצח ביום שני זה לא יקבע דבר".

אלברמן הוסיף: "אנחנו בעיצומו של מאבק על אליפות ויש עוד 66 נקודות בקופה. לא משנה מה תהיה התוצאה במשחק בינינו, שום דבר לא יוכרע. כמובן שאנחנו רוצים לנצח כדי לשפר את המאזן אבל אנחנו לא אובססיביים לגבי המשחק הזה".

מכבי חיפה תנסה לצרף את אחמד עאבדהצטרפו לעמוד הפייסבוק של ספורט1

מהאימון יצאו אלברמן ועוד שלושה מחבריו – איתן טיבי, עוז ראלי ודניאל ליפשיץ – לביקור במחלקה האונקולוגית בבית החולים שניידר. הארבעה הביאו לילדים חבילות שי וכמובן שוחחו, הצטלמו והעלו חיוך על פניהם של החולים.

אלברמן והחברים. "לרומם לילדים האלה את מצב הרוח" (מכבי ת"א, רשמי)

"אנחנו כמועדון מנסים להירתם לכמה שיותר מטרות כאלו", אמר אלברמן, "כשאתה רואה ילדים שזקוקים לעזרה ויש לך את האפשרות לרומם להם את מצב הרוח, ברור שתעשה את זה ובאהבה".

בתוך כך, מנכ"ל המועדון, מרטין ביין, קרא גם הוא לרשויות החוק לסייע במאבק נגד התפרעויות האוהדים: "אנחנו מצטרפים לדבריו של הדיין עו"ד נועם לובין וקריאתו לרשויות המחוקקת והשופטת להרים את הכפפה ולהירתם למאבק תוך החמרת הענישה", הצהיר המנכ"ל באתר הרשמי של הקבוצה.

יד קשה נגד המתפרעים. ביין (אודי ציטיאט)

"בנוסף, אנו מצטרפים לקריאה לרשויות החוק להגביר את האכיפה ולנקוט ביד קשה כנגד העבריינים, ובכך לסייע למועדונים ולא להפקירם כחייל בודד במערכה", המשיך ביין. "בית הדין הכיר בעובדה כי אנו משקיעים משאבים רבים ואת מירב המאמצים להפוך את מגרש הכדורגל למקום בו קבוצות מתחרות על המגרש ולא זירת קרב ביציעים".

ביין סיכם: "למכבי תל אביב קהל אוהדים גדול ואיכותי, אך עם זאת לא ניתן לבודדים שסורחים להזיק לשמם הטוב של אוהדי הקבוצה ושמו הטוב של המועדון".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי