הפועל תל אביב תסגור את החוב לקייזרסלאוטרן

ורמוט במדי קייזרלסאוטרן. הכסף הושג מהעברה נוספת שלו
ורמוט במדי קייזרלסאוטרן. הכסף הושג מהעברה נוספת שלו | צילום: Gettyimages

פרסום ראשון: האדומים גייסו 800 אלף שקלים, מרביתם מהעברת ורמוט למכבי

הפועל ת"א השיגה ב-24 השעות האחרונות את הכספים הדרושים כדי לשלם לקבוצת קייזרסלאוטרן הגרמנית את החוב עבור גילי ורמוט. לאתר "ספורט1" נודע כי אנשי הנהלת הקבוצה, בראשותו של בארי בן-זאב, הצליחו להשיג את 800 אלף השקלים במזומן כדי להעביר למוסדות אופ"א, אחרי שזאת כאמור הבהירה לראשי המועדון כי הדדליין להעברת הכספים הוא ה-30 באפריל.

מרבית הכסף אגב, באופן פרדוקסלי, הגיע מהכסף אותו העבירה מכבי תל אביב במסגרת התשלום הראשון בעסקת העברתו של ורמוט עצמו לצהובים, כך שלפחות בפן הזה הפועל עוד הצליחה למזער את הנזקים ואת היחסים הרופפים עם מוסדות אופ"א. עם זאת, לאדומים עדין נותרו חודשיים כדי להעביר את מיליון השקלים שנגזרו עליה כקנס עקב אי עמידה בייעדי חוב מועדון.

לחמן מצא את צמד הקישור האחורי הטוב בארץ בהפועל ת"א"הסיכוי שפאקו ימשיך במכבי ת"א? 75 אחוז"הצטרפו לעמוד הפייסבוק של ספורט1

בהפועל עדיין מחכים לתשובתו של עורך הדין המוערך, ניר ענבר, שאמור להחזיר תשובה להצעה שקיבל לשמש כמנכ"ל המועדון בעונה הבאה. ענבר זוכה להערכה רבה בקרב עמותת האוהדים ומוגדר כקונצנזוס גם בקרב שאר חברי הנהלת הפועל, שמאוד מעוניינים בשירותיו. ענבר שוקל בכובד ראש האם לוותר על משרתו הנוכחית כעורך דין עצמאי במשרד עורכי הדין שלו.

 

ביקור חולים!

A photo posted by israelzaguri on

דודו ביטון שמאושפז עקב הפגיעה בעינו במשחק מול הפועל פ"ת עדיין בשלבי התאוששות. החלוץ קיבל מספר רב של תרופות במטרה להקל על הכאבים העזים מהם הוא סובל בראשו ואמור להשתחרר מבית החולים בימים הקרובים.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי