נחתם הסכם החסות עם החברה הסינית

play
| צילום: עדי אבישי
נחתם הסכם החסות עם החברה הסינית 02:30

האדומים צפויים לקבל כ-40 מיליון ש"ח בחמש שנים. כבירי: "נזכה ליציבות"

אחרי הרבה מאוד זמן, בהפועל תל אביב מתחילה לצמוח תקווה ואופטימיות. האדומים חתמו על שלב ב’ בהסכם החסות והבעלות העתידית של חברת הבניה הסינית CMEC, כפי שפורסם לראשונה בספורט1.

בעלי הפועל ת"א אמיר כבירי חתם עם החברה הבוקר על הסכם חסות תחת הפורום של משרד ראש הממשלה ומכון היצוא. בכנס בו נחתמה העסקה השתתפו 350 אנשי עסקים כשהיא אחת מתוך 15 עסקאות שיצאו הבוקר לדרך. "ההסכם הזה יוביל ליציבות כלכלית, וזו המטרה הראשונה של המועדון", אמר הבעלים.

"טרור יהודי": כתב אישום חושף את ההסתה של לה פמיליהמולנסטיין: "הדרבי מיוחד, אך זה רק שלוש נקודות"הצטרפו לעמוד הפייסבוק של ספורט1

שלב א’ כבר נחתם לפני כחודשיים בביקור הראשון של נציגי החברה הסינית בישראל, שצפו גם במשחק נגד הפועל באר שבע. בראש המשלחת שנחתה בישראל נמצא סגן נשיא החברה ז’יאנג טונג.

בתחילה דובר על העברה של 50 מיליון שקלים שיועברו במשך חמש שנים, וההסכם הנוכחי קובע סכום נמוך יותר של כ-40 מיליון ש"ח בלבד למשך חמש השנים.

גם גוטמן ייקח חלק בחתימה (ניר קידר)

ההסכם הסופי ייחתם בפגישה בעוד חודשים בסין אליה יטוס אמיר כבירי והצוות הניהולי שלצדו כולל המנהל הספורטיבי אלי גוטמן לחתימה בחסות ממשלת סין, כשבתום חוזה החסות תהיה לחברה הסינית אפשרות להפוך לחברה בבעלות על הפועל ת"א.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי