קרויף: מחויבים להיאבק על כל התארים העונה

קרויף. זאת השנה הכי קשה שלי בקריית שלום
קרויף. זאת השנה הכי קשה שלי בקריית שלום |

בניון: "כשאני מקבל הזדמנויות אני משתדל להוכיח את עצמי"

"אצלנו אין דבר כזה להתחיל להתכונן לעונה הבאה. אנחנו לא מוותרים על שום תואר וכך בכל עונה ועונה כי זאת המהות של מכבי תל אביב", כך אמר ג'ורדי קרויף ג'נרל מנג'ר הצהובים שעמד (זמנית) על הקווים ב-0:3 אצל בני לוד בסיבוב ח' בגביע.

קרויף נשאל האם לאור ההצלחה (ניצחון במשחקו הראשון כמאמן) הוא מתכוון להמשיך בתפקיד וענה נחרצות: "בשום פנים ואופן לא".

תחת קרויף כמאמן: 0:3 למכבי ת"א על בני לוד בגביע

על המשחק: "השחקנים הבינו שהיו ויהיו לנו הרבה משחקים מול קבוצות קטנות שבאות להקשות וחייבים לשמור על הפוקוס. ביקשתי לחפש את השער השני והשלישי,  אחרי השער הראשון".

על פיטורי שוטא ארבלדזה: "זאת לא היתה אשמתו של ארבלזדה, אלא שלי בבניית הקבוצה ושל השחקנים. הכדורגל מורכב מעליות וירידות והחכמה לדעת איך לתקן את הטעויות ולטפס מחדש למעלה".

קרויף: "לא רק ארבלדזה אשם, גם אני בבניית הקבוצה והשחקנים" (עדי אבישי)

על העונה הנוכחית: "זאת בהחלט השנה הכי קשה שלי מאז שלקחתי את מכבי תל אביב (בעונת 2012/13) אבל גרועה או לא, זאת נוכל לומר רק בתום העונה".

כובש השער השלישי, יוסי בניון, דיבר על היכולת הטובה של הקבוצה: "ברגע שמחליפים מאמן תמיד יש אימפקט שכולם יותר מתלהבים וכל אחד רוצה להרשים את המאמן החדש אבל עדיין יש לנו הרבה לשפר. זה חלק מהכדורגל, זה קרה במכבי ויקרה בכל מקום אנחנו צריכים לעשות את המקסימום כדי לחזור ליכולת הטובה".

"לצערי זה לא התחבר ואנחנו מאחלים לשוטה בהצלחה", התייחס הקשר למאמן המפוטר. "הוא אחד האנשים הכי נחמדים שהכרתי והתחלנו מצויין את העונה, הובלנו את הטבלה והכל נראה טוב, אבל התחיל כדור שלג שגרר מומנטום שלילי וברגע שלא הולך אי אפשר לשחרר את השחקנים ומי שמשלם זה המאמן. אנחנו יודעים שזה גם באשמתנו ואנחנו עובדים קשה כדי לחזור ליכולת של תחילת העונה".

מקווה לקבל יותר דקות. בניון (עדי אבישי)  

על כך שלא הרבה לקבל דקות: "קשה לשנות משחקים בעשר דקות או רבע שעה. אני מגיע לאימון ומתאמץ כדי להוכיח את עצמי ולקבל דקות. הרוטציה התקצרה ואני לא יכול להגיד שבגלל זה התוצאות הרעות, אבל ברגע שאני מקבל הזדמנויות אני משתדל לשחק טוב וזה כבר שער רביעי שלי העונה. מקווה לקבל יותר דקות בהמשך".

השחקן ענה גם לגבי השמועות בנוגע לעתידו אצל הצהובים: "תמיד ברגע ששחקן משחק פחות יש דיבורים כאלה. אני יודע שקשה לאנשים לקבל את זה, אבל טוב לי במכבי ת"א ואני רוצה להוכיח את עצמי".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי