זעזוע נוסף אצל ג’קי בן זקן: יובל נעים פוטר מאימון מ.ס אשדוד

play יובל נעים
יובל נעים | אודי ציטיאט
בית"ר ירושלים - מ.ס אשדוד 1:4 03:51

אחרי ה-4:1 לבית"ר ירושלים ובתום תשעה משחקי ליגה רצופים ללא ניצחון, המאמן שהגיע באמצע העונה במקום בלגויה מילבסקי שילם את המחיר ויקבל את מלוא שכרו. אלישע לוי, חיים סילבס ויוסי מזרחי מועמדים

שעה קלה לאחר התבוסה 4:1 באצטדיון טדי נגד בית”ר ירושלים, יובל נעים פוטר מתפקידו כמאמן מ.ס אשדוד. “אנו מודים לו על תקופתו במועדון”, נמסר בהודעה הרשמית שהוציאה הקבוצה. “בהמשך השבוע נודיע על מינוי מאמן חדש”.

לספורט1 נודע שנעים יקבל את מלוא שכרו, כ-200 אלף ש”ח, עד תום העונה. המועמדים המובילים להחליפו נכון לרגע זה הם אלישע לוי, חיים סילבס ויוסי מזרחי. אם האחרון אכן יגיע, הוא אמור לשמש כמנהל המקצועי ותחתיו יעבוד משה אוחיון כשכיום משמש כעוזר המאמן.

עוד נודע לספורט1 כי כבר לפני המשחק הערב בטדי הודיע נוני אלמושנינו, אחיו של ג’קי, לנעים כי ההנהלה רוצה להיפגש איתו לאחר המשחק. המאמן, שצפה את הנולד, ביקש לא לפרסם את הפרטים עד סיומו של המשחק. נעים האמין ביכולתו לנצח את בית”ר ירושלים בטדי וחשב שבמקרה כזה ההחלטה עשויה להשתנות.

לטענת אנשי אשדוד, נעים לא שידר על אותו גל עם הבעלים ג’קי בן זקן ובין השניים לא היו הסכמות בנושא ההתנהלות כלפי השחקנים ובחירת שחקני החיזוק, שלא סיפקה את ראשי המועדון. למעשה, באשדוד החליטו לסיים את ההתקשרות עם המאמן כבר לפני שני משחקים, אך חיכו לבן זקן שיחזור מטיול פרטי במרוקו. הבעלים, שצפה בשני המשחקים האחרונים של הקבוצה, הכריע. 

יובל נעים, שמונה לתפקיד המאמן לפני כחודשיים במקום של בלגויה מילבסקי שפוטר, רשם תשעה משחקי ליגה רצופים ללא ניצחון ולמעשה השיג שלוש נקודות רק בהופעת הבכורה שלו כשגבר בבית 0:1 על קריית שמונה. בנוסף, הקבוצה מעיר הנמל הודחה מגביע המדינה על ידי הפועל עפולה מהליגה הלאומית.

הכתובת הייתה על הקיר. יובל נעים (אודי ציטיאט)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי