הפועל חיפה לא תערוך טקס לפלקושצ’נקו לפני הדרבי

play מקסים פלקושצ'נקו
מקסים פלקושצ’נקו | מאור אלקסלסי
בני יהודה - הפועל חיפה 2:4 04:40

הקשר שעבר למכבי חיפה לא יזכה לטקס כדי לא להתסיס את הקהל. ורמוט במסיבת העיתונאים: "גלזר יפתח במקום חיימוב? הוא לא פחות טוב ממנו". חדידה בתמונת ההרכב של מימר

הפועל חיפה ערכה היום (ראשון) את האימון המסכם לקראת הדרבי החיפאי מחר בסמי עופר. בצד האדום של העיר מבינים כי ניצחון לא יהיה רק עניין יוקרתי, אלא צעד משמעותי במיוחד בדרך להבטחת המקום בפלייאוף העליון.

עוד לפני כן נערכה מסיבת העיתונאים לקראת הדרבי, בה אמר המאמן שרון מימר: “למכבי חיפה יש חיסורים? גם לנו. זה חלק מהמשחק. אני בטוח שיש להם שחקנים מוכשרים בתור מחליפים, וכך גם אצלנו. נעשה את מה שהכי טוב לקבוצה ולא משנה מי חסר, אלא מי שמשחק. יש לנו סגל מספיק טוב. אנחנו לא מסתכלים יותר מדי על הדרבי הקודם שבו הצלחנו, אנחנו פשוט צריכים נקודות בשביל המטרות שלנו. הצלחנו לייצר רצף מדהים ובזכותו אנחנו בכלל מדברים על פלייאוף עליון”.

עתידו בקבוצה ולחץ השחקנים: “החוזה האישי שלי לא מעניין אותי. אני תמיד רוצה להגיע הכי גבוה שאפשר. אין ספק שמשהו שנפגע בשני המשחקים האחרונים ויש קבוצות גדולות מהפועל חיפה שנמצאות במומנטום. אין כמו דרבי כדי לשנות מומנטום. יהיה המון קהל והמון אמוציות, השחקנים שלי הוכיחו שזה ידרבן אותם ואני בטוח שנבוא בגישה טובה למשחק”.

לצדו ישב גם הקשר גילי ורמוט: “בשנה שעברה, כשהגעתי בינואר, זה היה לפני צמד המשחקים בגביע. אנחנו לא מסתכלים על ההיסטוריה ואנחנו מגיעים לדרבי ורוצים לנצח ובעיקר לקחת שלוש נקודות לפלייאוף העליון. חיימוב ייעדר? גלזר הוא פוטנציאל ענק וחבר שלי ואני לא רואה הבדלים בינו לבין חיימוב, חוץ מזה שחיימוב ישחק כל שבת. יש למכבי חיפה סגל עמוק ולכל אחד יש מחליף, כך גם אצלנו”.

ורמוט. “רוצים לנצח ולהיות בפלייאוף העליון” (דני מרון)

במועדון הביעו שביעות רצון מהגעתם של האוהדים אתמול לאימון הקבוצה ומקווים שזה ייתן ביטחון לשחקנים אחרי שני הפסדים ברציפות. על פי האימון המסכם נראה כי מימר יפתיע במרכז השדה כאשר יעדיף להציב את גיא חדידה לצדם של רסמוס סטויטדט וראדו גינסארי.

לירן סרדל צפוי לפתוח בעמדת המגן הימני במקומו של דור מלול המוצהב. כידוע גם שלומי אזולאי ייעדר בגלל ניתוח בתוספתן. בחיפה החליטו שלא לערוך טקס לקשר מקסים פלקושצ’נקו שעבר ליריבה העירונית לפני חודש ימים מהחשש כי זה יגרום להצתה בקרב האוהדים עוד לפני שריקת הפתיחה.

פלקושצ’נקו במדים הירוקים. חשש שטקס יעורר מהומה (דני מרון)

בינתיים ממשיכים במועדון לעקוב אחר קצב מכירת הכרטיסים כאשר יותר מ-17 אלף איש כבר הבטיחו את מקומם וההערכה כי עוד 7000 אוהדים ירכשו את הכרטיסים כאשר גם ביום המשחק הקופות יהיו פתוחות. “זה יהיה שיא בעידן יואב כץ והתקווה שאולי גם נראה אצטדיון מלא” אמרו במועדון.

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס, לירן סרדל, גבריאל תמאש, ניסו קפילוטו, שון גולדברג, רסמוס סיוסטדט, ראדו גינסארי, גיא חדידה, גילי ורמוט, מתן חוזז, בן אז’ובל.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי