זעזוע: משה קראדי התפטר מתפקידו כיו”ר איגוד השופטים

משה קראדי
משה קראדי | אביב חופי

המפכ"ל בדימוס הודיע על עזיבה לאחר שהתבקש לכהן בתפקיד מנכ"ל חברת דלק ישראל בנוסף לתפקידו כיו"ר החברה: "לא אוכל להעניק לאיגוד את הזמן הנדרש". זוארץ: "אני מבקש להודות לו על הכוונה ועל העשייה"

יו”ר איגוד השופטים, המפכ״ל בדימוס, משה קראדי, הודיע הבוקר (חמישי) ליו”ר ההתאחדות, משה זוארץ, וליו”ר ועדת הבחירה, נשיא בית הדין העליון, שופט בדימוס אמנון סטרשנוב, כי הוא מבקש לסיים את תפקידו. קראדי הסביר כי לאחרונה התבקש לכהן בתפקיד מנכ”ל חברת דלק ישראל, זאת בנוסף לתפקידו כיו”ר החברה, ולפיכך לא יוכל להקדיש את הזמן הנדרש למילוי תפקיד משמעותי כל כך דוגמת יו”ר איגוד השופטים.

קראדי: “ראיתי זכות גדולה וחובה עצומה בעצם ההתמודדות ובמינוי לתפקיד יו”ר איגוד השופטים. הבעתי את הערכתי הגדולה לוועדת הבחירה, ליו”ר ההתאחדות ולחברי הנהלת ההתאחדות והבטחתי שאעשה כל שביכולתי כדי להצעיד את האיגוד קדימה לנוכח האתגרים הגדולים, אנושיים וטכנולוגיים כאחד. אני מודה להם גם כעת על האמון. בחודשים הקצרים בהם כיהנתי בתפקיד, פגשתי אנשים נפלאים, מחויבים, מקצועיים ומלאי אחריות למקצוע השיפוט ולכדורגל הישראלי”.

“בכל תפקיד שלקחתי על עצמי לאורך שנות חיי הקפדתי לתת את כל כולי כדי להצליח ולשמש דוגמה. הנסיבות בהן התבקשתי לכהן במקביל כיו”ר קבוצת דלק ישראל וכמנכ”ל החברה חייבו הכרה בכך שלא אוכל להעניק לאיגוד את הזמן הנדרש. התלבטתי רבות בסוגיה ומתוך אחריות אישית ואחריות כלפי האיגוד, לא נותר לי אלא להגיע למסקנה כי ראוי ונכון שבראש האיגוד יעמוד מי שיכול להקדיש זמן משמעותי לטובת הדבר. אשאר ידיד נאמן של הכדורגל הישראלי ואתרום ככל יכולתי לקידומו”.

משה זוארץ, יו”ר ההתאחדות: “קיבלתי בצער את הודעתו של קראדי, איש עם יכולות מרשימות ורזומה עשיר, ואני מבקש להודות לו על הכוונה ועל העשייה בתקופה הקצרה בה היה יו”ר האיגוד. קראדי פעל מתוך אחריות ולטובת האיגוד והכדורגל הישראלי. בימים הקרובים תתכנס הוועדה ותבחן מועמדים ומועמדות חדשים לתקפיד המחייב והתובעני של יו”ר איגוד השופטים״.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי